Máte kód na slevu 50Kč?
Zadejte prosím kód a klikněte na tlačítko OVĚŘIT KÓD
Sleva platí na vybrané přípravky ArtroCentrum a UroGyn.
V ceně výhodných balíčků a akcí je již uplatněna.

Nemáte kód na slevu 50 Kč? Klikněte prosím ZDE.
Žádost o akční nabídky
Váš e-mail:
Položit dotaz lékaři
Pošli odkaz příteli
Kontakt

PRAGOMED, s.r.o.
Drtinova 467/2a
150 00 Praha 5

IČ: 28469470

Tel.: 844 111 315

Obchodní dotazy:
info@pragomed.cz

Lékařské dotazy:
poradna@pragomed.cz

Reklamace:
jiri.musil@pragomed.cz

www.artrocentrum.cz
www.urogyn.cz
www.drmark.cz

2x ProfiChondro OMEGA + DÁREK

Výhodný balíček
Sleva
Obrázek k výrobku 892 - 2x ProfiChondro OMEGA + DÁREK
Sleva
- 6%
Termín dodání
7 dní
Katalogové číslo: 002
Cena: 1 680 Kč
Ušetříte: 100 Kč tj.5.95%
Cena se slevou:
1 580 Kč
  • Posílená péče o klouby a chrupavku
  • Vyvinuto ve spolupráci s odborníky ČR
  • NOVĚ obohaceno o vitamin C
  • Glukosamin sulfát v kombinaci s omega-3
  • Boswellia serrata pro normální stav kloubů
  • Vitamin C pro správnou funkci chrupavek
  • Kolagen
0

POSÍLENÁ PÉČE O KLOUBY A CHRUPAVKU

PRO NORMÁLNÍ STAV KLOUBŮ (Boswellia serrata)

PRO SPRÁVNOU FUNKCI CHRUPAVEK (vitamin C)

OPTIMÁLNÍ KOMBINACE RANNÍ A VEČERNÍ DÁVKY

VYVINUTO VE SPOLUPRÁCI S ODBORNÍKY ČR1. CO OBSAHUJE ProfiChondro Original® OMEGA?

ProfiChondro Original® OMEGA je doplněk stravy určený pro péči o správnou funkci kloubů a chrupavek. Jeho složení bylo vyvinuto ve spolupráci s odborníky ČR. Optimální kombinace ranní a večerní dávky zajišťuje péči o klouby, chrupavky, páteř, vazy, šlachy a menisky.

Ranní dávka obsahuje:

1. dóza (denní dávka - 2 tobolky ráno)
Obsah 1 tobolka 2 tobolky
(denní dávka)
% DRHP*
(ve 2 tob.)
Glukosamin sulfát 2KCI 750 mg 1500 mg -**
Boswellia serrata
75 mg 150 mg -
Vitamin C
50 mg
100 mg
125
Kolagen
4 mg 8 mg -
* DRHP - denní referenční hodnota příjmu
** DRHP nebyla stanovena

Glukosamin sulfát 2KCl
Glukosamin je tělu vlastní látka, která se přirozeně vyskytuje v kloubní chrupavce a vazivových tkáních. Jedná se o látku, kterou organismus využívá při syntéze kyseliny hyaluronové obsažené v kloubním mazu a proteoglykanů (složitých cukrů), které jsou základní stavební složkou kloubní chrupavky a zajišťují její pružnost.

Extrakt Boswellia serrata
Boswellia serrata neboli kadidlovník pilovitý je nazýván také indické kadidlo. Pryskyřice stromu byla již odedávna používána k léčebným účelům v ajurvédě, tradičním indickém lékařství. Extrakt z pryskyřice s obsahem boswelliových kyselin má příznivý vliv na normální stav kloubů a kostí.

Vitamin C
Vitamin C je velmi významný vitamin, který má v lidském těle celou řadu funkcí. Přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek. Kromě toho také přispívá k normálnímu stavu a kvalitě kostí, zubů, dásní, kůže a cév a podporuje přirozenou obranyschopnost organismu.

Kolagen typ I
Kolagen tvoří základní stavební hmotu pojivových tkání. Kolagen typu I je v lidském těle nejrozšířenějším typem kolagenu. Vyskytuje se především ve šlachách, vazech, vazivové chrupavce a kostech. 

Večerní dávka obsahuje:

2. dóza (denní dávka - 1 tobolka večer)
Obsah 1 tobolka
Omega-3
z toho:
1000 mg
EPA (18 %) 180 mg, DHA (12 %)
120 mg

Omega-3
Omega-3 nenasycené mastné kyseliny s obsahem EPA (kyselina eikosapentaenová) a DHA (kyselina dokosahexaenová) se získávají z tuku mořských ryb. Omega-3 mastné kyseliny jsou pro lidský organismus nepostradatelné (tzv. esenciální), lidské tělo je neumí syntetizovat a získává je z potravy. Přirozeně se vyskytují především v tuku mořských ryb (losos, sleď, makrela), ale např. i ve vlašském ořechu, řepce a sóje. Dvoufázové dávkování ProfiChondro OMEGA (ranní dávka s glukosaminem a večerní s omega-3) bylo vyvinuto ve spolupráci s odborníky ČR. Užívání glukosaminu s omega-3 bylo příznivě hodnoceno klinickou studií (Gruenwald J. et al., 2009: Effect of glukosamine sulfate with or without omega-3 fatty acids in patients with osteoarthritis. Advances in Therapy 26(9): 858–871.)

Složení 1 tobolky (1. dóza, ranní dávka): glukosamin sulfát 2KCl (72,6 g/100 g), želatina, kadidlovník pilovitý (Boswellia serrata, extrakt z pryskyřice 5:1, 7,3 g/100 g), vitamin C (kyselina L-askorbová 97%, 5,0 g/100 g), protispékavé látky: stearan hořečnatý, oxid křemičitý; hovězí kolagen (0,4 g/100 g), barviva: oxid titaničitý, chinolinová žluť, žluť SY.

Složení 1 tobolky (2. dóza, večerní dávka): omega-3 nenasycené mastné kyseliny (74,07 g/100 g, zdroj: rybí olej), z toho EPA – kyselina eikosapentaenová 18 % (13,3 g/100 g) a DHA – kyselina dokosahexaenová 12 % (8,89 g/100 g); želatina, zahušťovadlo: glycerol, čištěná voda.

2. PRO KOHO JE PŘÍPRAVEK ProfiChondro Original® OMEGA URČEN?

Přípravek ProfiChondro Original® OMEGA je určen pro péči o klouby a chrupavku. Doporučuje se zejména osobám ve středním a vyšším věku, sportovcům a lidem s aktivním způsobem života nebo nadměrným zatížením kloubů např. při práci nebo nadváze. Při dlouhodobém užívání podporuje udržení normálního stavu kloubů a chrupavek.

3. JAK SE PŘÍPRAVEK ProfiChondro Original® OMEGA UŽÍVÁ?

Přípravek ProfiChondro Original® OMEGA se obvykle užívá v denní dávce 2 tobolky ráno (1. dóza) a 1 tobolka večer (2. dóza). Užívejte nejlépe s jídlem nebo po jídle. Tobolky zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Obsah ranní tobolky (1. dóza) lze také vysypat, smíchat s tekutinou (voda, šťáva, čaj) a vypít. Doporučujeme užívat pravidelně a dlouhodobě po dobu nejméně 6–12 měsíců nebo déle.

Přípravek je velmi šetrný k zažívacímu traktu a má výbornou snášenlivost, proto není nutné jeho užívání přerušovat. Vzácně se mohou při užívání vyskytnout obtíže lehkého charakteru, jako např. žaludeční nevolnost, plynatost, zácpa nebo průjem. V tomto případě rozdělte ranní dávku na dvě – užívejte 1 tobolku z 1. dózy ráno a druhou tobolku z 1. dózy v poledne. Pokud obtíže neustoupí, přerušte užívání.

4. UPOZORNĚNÍ

Přípravek není určen pro děti do 15 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah a dohled dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Přípravek nesmí být používán po uplynutí doby použitelnosti vyznačené na obalu. Barviva chinolinová žluť a žluť SY mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí. Neobsahuje cukr.

5. SKLADOVÁNÍ

Skladujte při pokojové teplotě na suchém a tmavém místě.

6. ČÍM JE ProfiChondro Original® OMEGA UNIKÁTNÍ?

Přípravek ProfiChondro Original® OMEGA byl vyvinut ve spolupráci s odborníky ČR. Obsahuje originální kombinaci ranní a večerní dávky, která při dlouhodobém užívání přispívá k udržení kloubů v dobré kondici. Unikátní složení usnadňuje aktivní život v pohybu.

S Certifikátem o zdravotní bezpečnosti Státního zdravotního ústavu, Praha.

Výrobce:
PRAGOMED, s.r.o.
Drtinova 467/2a
150 00 Praha 5, Česká republika

Hmotnost obsahu:
1. dóza, 120 tobolek: 124 g
2. dóza, 60 tobolek: 81 g

Soubory ke stažení:
ProfiChondro OMEGA
Certifikát o zdravotní bezpečnosti
(605.67 kB)

Kategorie

Copyright © 2012 PRAGOMED, s.r.o., všechna práva vyhrazena.