Máte kód na slevu 50Kč?
Zadejte prosím kód a klikněte na tlačítko OVĚŘIT KÓD
Sleva platí na vybrané přípravky ArtroCentrum a UroGyn.
V ceně výhodných balíčků a akcí je již uplatněna.

Nemáte kód na slevu 50 Kč? Klikněte prosím ZDE.
Žádost o akční nabídky
Váš e-mail:
Položit dotaz lékaři
Pošli odkaz příteli
Kontakt

PRAGOMED, s.r.o.
Drtinova 467/2a
150 00 Praha 5

IČ: 28469470

Tel.: 844 111 315

Obchodní dotazy:
info@pragomed.cz

Lékařské dotazy:
poradna@pragomed.cz

Reklamace:
jiri.musil@pragomed.cz

www.artrocentrum.cz
www.urogyn.cz
www.drmark.cz

Profi Fyto+Enzym 60 tobolek + 60 tablet

doplněk stravy
Výrobek se slevou
Obrázek k výrobku 857 - Profi Fyto+Enzym 60 tablet + 60 tobolek
Výrobek se slevou
Termín dodání
7 dní
Katalogové číslo: 03
Cena: 840 Kč
Ušetříte: 0 Kč tj.0.00%
Cena se slevou:
Po zadání slevového kódu bude uplatněna sleva 50Kč na balení.
790 Kč
  • Nová generace enzymatického přípravku
  • Kombinace enzymů s rostlinnými extrakty
  • Vyvinuto ve spolupráci s odborníky ČR
  • FYTO: boswellia, curcumin, salicin, aescin
  • ENZYM: papain, bromelain, trypsin, rutin
  • Jednoduché dávkování (4-6 tablet denně)NOVÁ GENERACE ENZYMATICKÉHO PŘÍPRAVKU

ORIGINÁLNÍ KOMBINACE ENZYMŮ S ROSTLINNÝMI EXTRAKTY

PODPORUJE MIKROCIRKULACI KRVE
(jírovec maďal – aescin)

USNADŇUJE TRÁVENÍ A NORMÁLNÍ FUNKCI JATER (curcumin)

PŮSOBÍ JAKO ANTIOXIDANT (jírovec maďal – aescin)

PODPORUJE NORMÁLNÍ STAV KLOUBŮ (Boswellia, curcumin, salicin, aescin) A SVALŮ (salicin)

VYVINUTO VE SPOLUPRÁCI S ODBORNÍKY ČR1. CO OBSAHUJE Profi Fyto+Enzym®?

Tobolky 1. dózy, FYTO obsahují komplex rostlinných extraktů (fytokomplex) a tablety 2. dózy, ENZYM obsahují komplex enzymů obohacený rutinem. Tobolky FYTO se užívají v kombinaci s tabletami ENZYM (viz níže, bod 3 – užívání).

1. dóza, FYTO:
Obsahuje tobolky s extrakty ze 4 rostlin, které podporují mikrocirkulaci krve v tkáních, usnadňují trávení a podporují funkci jater. Přispívají ke správnému stavu a funkci svalů, kloubů, kostí a oběhové soustavy. Dále působí jako antioxidant a napomáhají k celkové fyzické a psychické pohodě.

1. dóza, FYTO (tobolky)
Obsah 1 tobolka
Denní dávka
(3 tobolky)
Denní dávka
(2 tobolky)
Boswellia extrakt
300 mg 900 mg 600 mg
Curcumin
25 mg 75 mg 50 mg
Salicin 25 mg 75 mg 50 mg
Aescin 10 mg 30 mg 20 mg

Extrakt Boswellia serrata
Boswellia serrata neboli kadidlovník pilovitý je strom nazývaný indické kadidlo. Pryskyřice stromu byla již odedávna používána v ajurvédě, tradičním indickém léčitelství. Extrakt z pryskyřice s vysokým obsahem boswellových kyselin má příznivý vliv na normální stav kloubů a kostí, funkci srdce, dýchacího a trávicího systému.

Curcumin
Curcumin je extrakt získaný z oddenku kurkumovníku dlouhého (Curcuma longa). Kurkumovník je příbuzný zázvoru, pochází z jižní Asie a přezdívá se mu indický šafrán. Používá se v tradičním indickém léčitelství ajurvédě, ale také jako známé koření a žluté barvivo kurkuma. Extrakt curcumin přispívá ke správnému trávení a funkci jater. Podporuje produkci trávicích šťáv a usnadňuje trávení a zažívání. Podporuje také správnou funkci kloubů.

Salicin
Salicin je extraktem z kůry vrby bílé (Salix alba). Vrba bílá patří mezi nejrozšířenější druhy vrb a může dorůst ve statný strom s výškou až 30 m a průměrem kmene přes 1 m. Používání kůry vrby bílé je doloženo již v časech starověkého lékaře Hippokrata. Extrakt z kůry – salicin má příznivý vliv na správnou funkci svalů a kloubů a přispívá k relaxaci, mentální a fyzické pohodě.

Aescin
Extrakt aescin patří mezi triterpeny a získává se z kaštanů, semen jírovce maďalu (Aesculus hippocastanum). Jírovec je známý a u nás často vysazovaný opadavý strom. V organismu aescin podporuje cirkulaci krve a správnou mikrocirkulaci krve v končetinách. Přispívá k udržení správné funkce kloubů a působí jako antioxidant.


2. dóza, ENZYM:
Obsahuje tablety s komplexem 3 proteolytických enzymů obohaceným o flavonoid rutin. Enzymy jsou látky bílkovinné povahy, které se přirozeně vyskytují v živých organismech a mají katalytickou funkci – zahajují většinu biochemických procesů a značně zvyšují jejich rychlost. V lidském těle se nacházejí tisíce enzymů, které jsou pro jeho fungování nezbytné. Proteolytické enzymy patří mezi enzymy trávicí a pomáhají v organismu štěpit bílkoviny.

2. dóza, ENZYM (tablety)
Obsah 1 tableta Denní dávka
(3 tablety)
Denní dávka
(2 tablety)
Papain
400 mg 1200 mg 800 mg
Bromelain 300 mg 900 mg 600 mg
Trypsin 133 mg 399 mg 266 mg
Rutin 100 mg 300 mg 200 mg

Papain, bromelain a trypsin
Papain je enzym získávaný z papáji, bromelain se extrahuje ze stonků ananasu. Trypsin je přírodní enzym, který patří mezi trávicí enzymy. Všechny tři se řadí mezi proteolytické enzymy, které pomáhají v organismu štěpit bílkoviny.

Rutin
Rutin je rostlinný bioflavonoidní glykosid. Jeho známým zdrojem je pohanka obecná a nachází se také v ovoci a zelenině, např. citrusech, cibuli, jablkách, zeleném a černém čaji a červeném víně. Někdy bývá s ostatními bioflavonoidy nazýván vitamin P.


Složení 1 tobolky (1. dóza, FYTO): extrakt z kadidlovníku pilovitého (Boswellia serrata: 41,1 g/100 g) s 65% obsahem boswellových kyselin, želatina, emulgátor: celulóza, kůra vrby bílé (Salix alba: prášek, 13,7 g/100 g) s 25% obsahem salicinu, extrakt z jírovce maďalu (Aesculus hippocastanum: 6,8 g/100 g) s 20% obsahem aescinu, extrakt z kurkumovníku dlouhého (Curcuma longa: 3,6 g/100 g) s 95% obsahem curcuminu, plnidlo: stearan hořečnatý, protispékavá látka: dioxid křemičitý, barviva: dioxid titaničitý a chlorofylin.

Složení 1 tablety (2. dóza, ENZYM): plnidlo: fosforečnan divápenatý, papain 1200 F.I.P. jednotek (24,2 g/100 g), bromelain 960 F.I.P. jednotek (18,2 g/100 g), trypsin 3200 F.I.P. jednotek (8,1 g/100 g), rutin (6,1 g/100 g), emulgátor: celulóza, hydroxypropylmethylcelulóza; stabilizátor: kroskarmelóza sodná, protispékavé látky: kyselina stearová, stearan hořečnatý, dioxid křemičitý, talek; plnidlo: polyethylenglykol; leštící látka: karnaubský vosk.

2. PRO KOHO JE PŘÍPRAVEK Profi Fyto+Enzym® URČEN?

Profi Fyto+Enzym® je novou generací enzymatického doplňku stravy. Unikátně kombinuje rostlinné extrakty (fytokomplex) s komplexem enzymů. Podporuje správnou funkci oběhové soustavy a mikrocirkulaci krve, usnadňuje trávení a normální funkci jater. Přispívá ke správnému stavu kloubů a svalů. Současně působí jako antioxidant a podporuje celkovou psychickou a fyzickou pohodu.

3. JAK SE PŘÍPRAVEK Profi Fyto+Enzym® UŽÍVÁ?

Balení Profi Fyto+Enzym® obsahuje 2 dózy. 1. dóza, FYTO obsahuje tobolky s komplexem rostlinných extraktů a 2. dóza, ENZYM obsahuje tablety s komplexem enzymů obohaceným rutinem. Tobolky FYTO z 1. dózy se užívají v kombinaci s tabletami ENZYM z 2. dózy.

Při kratším (intenzivnějším) užívání se užívá 3× denně 1 tobolka FYTO (1. dóza) a 3× denně 1 tableta ENZYM (2. dóza) po dobu 2–4 týdnů.

Při delším užívání se užívá 2× denně 1 tobolka FYTO (1. dóza) a 2× denně 1 tableta ENZYM (2. dóza) po dobu 2–4 měsíců.

Zelené tobolky FYTO (1. dóza) se užívají vždy s jídlem nebo po jídle a dostatečně se zapijí vodou. Tablety ENZYM (2. dóza) se užívají nalačno, tedy minimálně 30 minut před jídlem nebo alespoň 2 hodiny po jídle a zapijí se větším množstvím vody. Tabletu ENZYM lze před užitím rozlomit na 2 části.

4. UPOZORNĚNÍ

Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Přípravek by neměli užívat lidé se zvýšeným sklonem ke krvácení. Neužívat při známé přecitlivělosti na některou ze složek přípravku. Ukládejte mimo dosah a dohled dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Přípravek nesmí být používán po uplynutí doby použitelnosti vyznačené na obalu. Pokud užíváte Profi Fyto+Enzym® a máte plánovanou operaci, upozorněte na to lékaře.

Přípravek je obvykle velmi dobře snášen. Ojediněle se při užívání může vyskytnout nevýrazná změna konzistence, barvy a zápachu stolice. Vzácně se mohou vyskytnout, podobně jako u všech rostlinných přípravků, obtíže lehkého charakteru, jako např. žaludeční nevolnost, tlak v nadbřišku anebo alergická reakce na některou složku přípravku, která se může projevit vyrážkou nebo svěděním. V takovém případě přerušte užívání přípravku. V případě horší snášenlivosti nebo alergie na obsah jedné dózy můžete pokračovat v užívání obsahu druhé dózy samostatně.

5. SKLADOVÁNÍ

Skladujte při pokojové teplotě na suchém a tmavém místě.

6. ČÍM JE PŘÍPRAVEK Profi Fyto+Enzym® UNIKÁTNÍ?

Přípravek Profi Fyto+Enzym® byl vyvinutý ve spolupráci s odborníky ČR a představuje novou generaci enzymatického doplňku stravy díky unikátní kombinaci rostlinných extraktů s komplexem enzymů. Podporuje správnou funkci oběhové soustavy a mikrocirkulaci krve, usnadňuje trávení a normální funkci jater. Přispívá ke správnému stavu kloubů a svalů a současně působí na celkovou psychickou a fyzickou pohodu.

S Certifikátem o zdravotní bezpečnosti Státního zdravotního ústavu, Praha.

Výrobce:
PRAGOMED, s. r. o.
Drtinova 467/2a
150 00 Praha 5, Česká republika

Hmotnost obsahu:
1. dóza, FYTO (60 tobolek): 43,8 g
2. dóza, ENZYM (60 tablet): 99,0 g

Soubory ke stažení:
ProfiChondro FYTO-ENZYM original
Certifikát o zdravotní bezpečnosti
(497.36 kB)

Alternativní výrobky

Kategorie

Copyright © 2012 PRAGOMED, s.r.o., všechna práva vyhrazena.