Máte kód na slevu 50Kč?
Zadejte prosím kód a klikněte na tlačítko OVĚŘIT KÓD
Sleva platí na vybrané přípravky ArtroCentrum a UroGyn.
V ceně výhodných balíčků a akcí je již uplatněna.

Nemáte kód na slevu 50 Kč? Klikněte prosím ZDE.

Žádost o akční nabídky

Odesláním souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.

Položit dotaz lékaři
Kontakt

PRAGOMED, s.r.o.
Na Hřebenkách 1755/18,
150 00 Praha 5

IČ: 28469470

Bezplatná linka: 800 111 360

Obchodní dotazy:
info@pragomed.cz

Lékařské dotazy:
poradna@pragomed.cz

Reklamace:
jiri.musil@pragomed.cz

www.artrocentrum.cz
www.urogyn.cz
www.drmark.cz


Profi Imuno+Enzym + dárek Vitamin D3 (30 tob.)

doplněk stravy
Sleva
Obrázek k výrobku 925 - Profi Imuno+Enzym + dárek Vitamin D3
Sleva
- 5%
Skladem
Katalogové číslo: 000001
Cena: 940 Kč
Ušetříte: 50 Kč tj.5.32%
Cena se slevou:
890 Kč
  • Extra silný na podporu imunity (ženšen, vitamin C, kurkumin, echinacea, zinek)
  • Unikátní rostlinný imunokomplex a enzymy
  • DÁREK Vitamin D3 (30 tob., 2 měsíce)
  • Podpora odolnosti a celkové kondice
  • Obsahuje hlívu ústřičnou, betaglukan, česnek
  • Vyrobeno s odborníky ČR
Profi Imuno+Enzym original®, doplněk stravy

EXTRA SILNÝ NA PODPORU IMUNITY

UNIKÁTNÍ ROSTLINNÝ IMUNOKOMPLEX S ENZYMY

VYVINUTO VE SPOLUPRÁCI S ODBORNÍKY ČR

GARANTOVANÉ CERTIFIKOVANÉ SLOŽENÍ

PODPORA IMUNITY A ODOLNOSTI ORGANISMU


1. CO Profi Imuno+Enzym® OBSAHUJE?

Balení doplňku stravy Profi Imuno+Enzym® obsahuje 2 dózy s rozdílnýmobsahem.

1. dóza, tobolky IMUNO:
1. dóza s tobolkami IMUNO tvoří vyvážený komplex tradičních rostlinnýchextraktů, vitaminů a minerálů na podporu imunity a odolnosti organismu. Tobolky IMUNO se užívají ráno během nebo po jídle a zapijí dostatečným množstvím vody. Pro maximální podporu imunity doporučujeme zahájit první týden užíváním 2 tobolek denně a pokračovat v dalším týdnu 1 tobolkou denně. Je možné užívat 2-4 měsíce.

1. dóza, IMUNO, tobolky
Obsah v 1 tobolce ve 2 tobolkách
Ženšen korejský
(5% ginsenosidů)
200 mg 400 mg
Betaglukan z kvasnic 100 mg 200 mg
Vitamin C 100 mg 200 mg
Kurkumin 100 mg 200 mg
Echinacea
(extrakt 10:1)
100 mg 200 mg
Hlíva ústřičná
(extrakt 16:1 – 18% betaglukanů,
40% polysacharidů)
100 mg 200 mg
Zinek 15 mg 30 mg
Piperin 10 mg 20 mg
Česnek
(extrakt 500:1)
2 mg 4 mg

Ženšen korejský
Ženšen (Panax ginseng) je již po staletí hojně užíván v tradiční čínské a korejské medicíně. Je znám pro své vlastnosti a účinky na lidský organismus a obsahuje látky zvané ginsenosidy. Ženšen podporuje imunitní systém a přispívá k celkové odolnosti organismu vůči únavě, fyzické a psychické zátěži. Dodává tělu vytrvalost, kondici, vitalitu a energii.

Betaglukan
Betaglukany patří mezi polysacharidy (složité cukry). Výborná vstřebatelnost betaglukanu je pro Evropany z kvasinek, a to především proto, že je používán v této přirozené formě při pečení chleba z kvasnic po tisíce let.

Vitamin C
Vitamin C patří mezi nejdůležitější vitaminy. V lidském těle plní celou řadu významných funkcí. Mimo jiné podporuje tvorbu kolagenu pro správnou funkci kloubních chrupavek, kostí a kůže, chrání buňky před oxidativním stresem a podporuje obranyschopnost.

Třapatka nachová
Třapatka nachová (Echinacea purpurea) stimuluje buňky imunitního systému a podporuje celkovou odolnost organismu. Zároveň přispívá ke správné funkci dolních močových cest a podporuje normální funkci dýchacího systému. Třapatka nachová je významná tradičně užívaná rostlina z čeledi hvězdnicovitých a získávají se z ní silice, mastné kyseliny, polysacharidy a fenolické látky.

Hlíva ústřičná
Hlíva ústřičná je houba, která byla pro své příznivé účinky známá již před staletími v Asii. Pomáhá podporovat funkci imunitního systému a má antioxidační účinky. Obsahuje řadu vitaminů skupiny B, D, C, stopové prvky (železo, zinek, selen, jód), draslík, fosfor, sodík, bór, ale i množství důležitých proteinů, enzymy, steroly, aminokyseliny, monosacharidy či polysacharidy - mezi něž patří betaglukany.

Zinek
Zinek v kombinaci s dalšími minerály přispívá k udržení normálního stavu kostí, vlasů, nehtů, zraku a pokožky. Nejvíce jako prvek je zastoupen ve svalech, kostech a játrech. Prostřednictvím enzymů reguluje některé biochemické procesy v těle, podílí se na procesu dělení buněk a jejich ochraně před oxidativním stresem a podporuje normální funkci imunitního systému.

Kurkumin
Kurkumin je extrakt získaný z oddenku kurkumovníku dlouhého (Curcuma longa). Extrakt kurkumin mimo jiné přispívá ke správnému stavu a funkci kloubů. Kurkumovník je příbuzný zázvoru a pochází z jižní Asie. Hojně se využívá v tradičním východním léčitelství a jako koření kurkuma, kterému se říká indický šafrán.

Piperin
Extrakt piperin se získává z plodů černého pepře (Piper nigrum) a přidává se k extraktu kurkuminu, protože významně podporuje jeho vstřebávání a využití v těle.

Česnek
Česnek je znám jako významný antioxidant s obsahem těkavých olejů, silic, selenu a vitaminů A, B, C a E a přispívá k přirozené obranyschopnosti a podpoře imunitního systému. Příznivě také působí na srdce a cévy a pomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu a tuků v krvi. Zároveň přispívá k normální činnosti jater a cévní soustavy.

2. dóza, enterosolventní tablety ENZYM:
2. dóza obsahuje světle zelené enterosolventní (ve střevě rozpustné) tablety ENZYM s komplexem proteolytických enzymů a rutinem. Tablety ENZYM se užívají celé a vždy nalačno, tedy minimálně 30 minut před jídlem nebo alespoň 2 hodiny po jídle a zapijí se větším množstvím vody (200–250 ml).

Enzymy jsou látky bílkovinné povahy, které se přirozeně vyskytují ve všech živých organismech a mají katalytickou funkci – zahajují většinu biochemických procesů a značně zvyšují jejich rychlost. V lidském těle se nacházejí tisíce enzymů, které jsou pro jeho fungování nezbytné. Proteolytické enzymy pomáhají v organismu rozkládat a štěpit bílkoviny. Účastní se v těle například trávení, procesů látkové výměny, odstraňování starých a nepotřebných buněk a tkání a procesů hojení a regenerace.

Enterosolventní (ve střevě rozpustný) obal tablety zajišťuje ochranu obsažených enzymů před inaktivací v kyselém prostředí žaludku. Obal tablety se rozpouští až v mírně zásaditém prostředí tenkého střeva, kde uvolňuje svůj obsah. Je tak zajištěna maximální aktivita enzymů.

2. dóza, ENZYM, tablety
Obsah v 1 tabletě ve 2 tabletách
Bromelain
(2400 GDU/g)
200 mg 400 mg
Papain
(6000 PU/mg)
134 mg 268 mg
Rutin 100 mg 200 mg
Trypsin Chymotrypsin mix
(trypsin 2000 USP U/mg,
chymotrypsin 400 USP U/mg)
5 mg 10 mg

Bromelain, papain, trypsin a chymotrypsin
Bromelain je enzym získávaný ze stonků ananasu, papain se extrahuje z tropického ovoce papáji. Trypsin a chymotrypsin patří mezi trávicí enzymy. Společně se tyto přírodní enzymy řadí mezi enzymy proteolytické, které pomáhají v organismu štěpit bílkoviny.

Rutin
Rutin je rostlinný bioflavonoidní glykosid. Jeho známým zdrojem je pohanka obecná a nachází se také v ovoci a zelenině, např. citrusech, cibuli, jablkách, zeleném a černém čaji a červeném víně.

2. PRO KOHO JE PŘÍPRAVEK Profi Imuno+Enzym® URČEN?

Přípravek Profi Imuno+Enzym® je určen pro podporu imunity nebo při zvýšené zátěži, kdy je potřeba podpořit rychlejší návrat do běžného aktivního života. Obsah tradičních rostlinných extraktů, vitaminů a minerálů v imunokomlexu v kombinaci se známými enzymy se vzájemně doplňují a tvoří tak jedinečný přípravek na podporu celkového zdraví. Přípravek je možné užívat 2-4 měsíce.

3. JAK SE PŘÍPRAVEK Profi Imuno+Enzym® UŽÍVÁ?

Balení doplňku stravy Profi Imuno+Enzym® obsahuje 2 dózy s rozdílným obsahem.
IMUNO 1 tobolka 1x denně (1. dóza). Tobolku užívejte nejlépe během jídla. Pro maximální podporu imunity doporučujeme zahájit první týden dávkováním 2 tobolky 1x denně, následně v dalších týdnech pokračovat v dávkování 1 tobolka 1x denně.
ENZYM 1 tableta 1x večer (2. dóza) se užívá vždy nalačno, nejlépe 30 minut před jídlem nebo alespoň 2 hodiny po jídle.

Pro maximální podporu imunity doporučujeme zahájit první týden dávkováním 2 tablety 1x denně, následně v dalších týdnech pokračovat v dávkování 1 tableta 1x denně.
Tobolky i tablety se polykají celé, nerozkousané a zapijí se větším množstvím vody (cca 200–250 ml).

4. UPOZORNĚNÍ

Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Neužívejte při známé přecitlivělosti na některou ze složek přípravku. Ukládejte mimo dosah a dohled dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Přípravek je obvykle velmi dobře snášen, ojediněle se při užívání může vyskytnout nevýrazná změna konzistence barvy a zápachu stolice. Přípravek nesmí být používán po uplynutí doby použitelnosti vyznačené na obalu.

5. SKLADOVÁNÍ

Skladujte při pokojové teplotě na suchém a tmavém místě.

6. ČÍM JE Profi Imuno+Enzym® UNIKÁTNÍ?

Přípravek Profi Imuno+Enzym® díky unikátní kombinaci tradičních rostlinných extraktů, vitaminů a minerálů a známých enzymů, které se vzájemně doplňují, tvoří jedinečný přípravek pro podporu aktivního života i celkového zdraví. Přípravek byl vyvinut ve spolupráci s odborníky ČR a má garantované certifikované složení obsažených látek.

Výrobce:
PRAGOMED, s.r.o.
Na Hřebenkách 1755/18
150 00 Praha 5
Česká republika

Hmotnost obsahu:
1. dóza, IMUNO, 45 tobolek: 82,8 g
2. dóza, ENZYM, 45 tablet: 45,8 g

Kategorie

Najdete nás i na MALL.CZNajdete nás i na MALL.CZ
Copyright © 2012 PRAGOMED, s.r.o., všechna práva vyhrazena.

Pro zlepšení kvality webu používáme soubory cookies. Více informací zde. Rozumím