Máte kód na slevu 50Kč?
Zadejte prosím kód a klikněte na tlačítko OVĚŘIT KÓD
Sleva platí na vybrané přípravky ArtroCentrum a UroGyn.
V ceně výhodných balíčků a akcí je již uplatněna.

Nemáte kód na slevu 50 Kč? Klikněte prosím ZDE.

Žádost o akční nabídky

Odesláním souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.

Položit dotaz lékaři
Kontakt

PRAGOMED, s.r.o.
Na Hřebenkách 1755/18,
150 00 Praha 5

IČ: 28469470

Bezplatná linka: 800 111 360

Obchodní dotazy:
info@pragomed.cz

Lékařské dotazy:
poradna@pragomed.cz

Reklamace:
jiri.musil@pragomed.cz

www.artrocentrum.cz
www.urogyn.cz
www.drmark.cz


ProfiChondro Curcumin 60 tablet (2 měsíce)

doplněk stravy
Výrobek se slevou
Obrázek k výrobku 927 - ProfiChondro Curcumin (2 měsíce)
Výrobek se slevou
Skladem
Katalogové číslo: 015
Cena: 740 Kč
Ušetříte: 0 Kč tj.0.00%
Cena se slevou:
Po zadání slevového kódu bude uplatněna sleva 50Kč na balení.
690 Kč
  • Posílené složení pro zdravé klouby a chrupavku
  • Balení na 2 měsíce obohacené o curcumin a aescin
  • Obsahuje doporučenou dávku glukosaminu
  • Vyvinuto s českými odborníky na kloubní výživu
  • Jednoduché dávkování – pouze 1 tableta denně
ProfiChondro Original® Curcumin, doplněk stravy

POSÍLENÉ SLOŽENÍ PRO ZDRAVÉ KLOUBY A CHRUPAVKU

BALENÍ NA 2 MĚSÍCE OBOHACENÉ O CURCUMIN A AESCIN

OBSAHUJE DOPORUČENOU DÁVKU GLUKOSAMINU

VYVINUTO S ČESKÝMI ODBORNÍKY NA KLOUBNÍ VÝŽIVU

JEDNODUCHÉ DÁVKOVÁNÍ – POUZE 1 TABLETA DENNĚ

ProfiChondro Original® Curcumin je moderní kloubní výživa pro pružnéklouby a chrupavku obohacená o curcumin a aescin. Obsahuje látky a přírodní extrakty s ověřenými účinky (glukosamin sulfát 2KCl, curcumin, aescin, vitamin C). Jedinečnost produktu spočívá v jeho maximální možné doporučené denní dávce glukosaminu se zvýšenou dávkou curcuminu v pohodlném dávkování pouhé 1 tablety denně. Navíc vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek. Přípravek ProfiChondro Original® Curcumin byl vyvinut ve spolupráci s odborníky na kloubní výživu v ČR. Obsah aktivních látek je garantován certifikátem.

1. CO OBSAHUJE ProfiChondro Original® Curcumin?

Balení obsahuje:
60 tablet na 2 měsíce (tj. 2 dózy á 30 tablet)

Denní dávka (1 tableta):
Obsah účinných látek
1 tableta % RHP*
Glukosamin sulfát 2 KCl 1500 mg -**
Curcumin 200 mg -
Aescin 60 mg -
Vitamin C 12 mg 15
Piperin 10 mg -
*RHP referenční hodnota příjmu
**RHP nebyla stanovena

Glukosamin sulfát 2KCl
Glukosamin sulfát je tělu vlastní látka, která patří mezi nejpoužívanější účinné látky v kloubní výživě, což podporuje i řada klinických studií. V těle je glukosamin sulfát zdrojem glukosaminu, který je výchozí surovinou při syntéze kyseliny hyaluronové obsažené v kloubním mazu a při syntéze proteoglykanů – stavebních kamenů chrupavky. Proteoglykany společně s bílkovinou kolagen tvoří základní hmotu chrupavky zajišťující její pevnost a zároveň pružnost.

Curcumin
Curcumin je extrakt získaný z oddenku kurkumovníku dlouhého (Curcuma longa). Kurkumovník je příbuzný zázvoru a pochází z jižní Asie. Hojně se využívá v tradičním léčitelství a jako koření kurkuma, kterému se také říká indický šafrán. Curcumin je silný antioxidant, podporuje imunitní systém a normální funkci dýchací a nervové soustavy a pružnost kloubů. Účinnost curcuminu na kloubní obtíže potvrzují i klinické studie.

Aescin
Extrakt aescin patří mezi triterpeny a získává se z kaštanů, semen jírovce maďalu (Aesculus hippocastanum). Jírovec je známý a u nás často vysazovaný opadavý strom. V organismu aescin podporuje správnou mikrocirkulaci krve v končetinách. Aescin byl použit v řadě klinických studií při výzkumu artrózy.

Vitamin C
Vitamin C patří mezi nejdůležitější vitaminy. V lidském těle plní celou řadu významných funkcí. Podporuje tvorbu kolagenu pro správnou funkci kloubních chrupavek, kostí a kůže.

Piperin
Extrakt piperin se získává z plodů černého pepře (Piper nigrum) a přidává se k extraktu curcuminu, protože významně zlepšuje jeho vstřebávání.

Složení 1 tablety (1. a 2. dóza): glukosamin sulfát 2KCl, extrakt z oddenku kurkumy dlouhé (Curcuma longa) s 50 % obsahem kurkuminu, extrakt z plodu jírovce maďalu (Aesculus hippocastanum) s 20 % obsahem aescinu, plnidlo (mikrokrystalická celulosa), stabilizátory (polyvinylpyrolidon, zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulosy, hydroxypropylmethylcelulosa), lešticí látka (polyvinylalkohol), protispékavé látky (hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý, talek), L-askorbová kyselina, stabilizátor (polydextrosa), extrakt 50:1 z plodu pepřovníku černého (Piper nigrum) s 95 % obsahem piperinu, zvlhčující látka (polyethylenglykol), barviva (oxidy a hydroxidy železa), zvlhčující látka (kyselina vinná (L+)).

2. PRO KOHO JE PŘÍPRAVEK ProfiChondro Original® Curcumin URČEN?

Přípravek ProfiChondro Original® Curcumin s posíleným složením představuje komplexní péči o klouby, chrupavku a udržení jejich zdraví a pružnosti. Je určený pro všechny, kdo chtějí o klouby a chrupavky aktivně pečovat, sportují nebo zatěžují klouby při povolání. Je vhodný také pro péči o klouby a chrupavku při nadváze. Pro pozitivní účinek doporučujeme ProfiChondro Original® Curcumin užívat pravidelně a dlouhodobě.

3. JAK SE PŘÍPRAVEK ProfiChondro Original® Curcumin UŽÍVÁ?

Přípravek ProfiChondro Original® Curcumin má jednoduché dávkování – 1 tableta denně. Tabletu užívejte v průběhu nebo po jídle a zapijte ji dostatečným množstvím vody (cca 200-250 ml). Tablety je možné půlit nebo drtit. Dlouhodobé užívání je bezpečné a žádoucí. Doporučuje se užívat pravidelně 1 tableta denně. Lze užívat bez přerušení.

4. UPOZORNĚNÍ

Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Neužívejte při známé přecitlivělosti na některou ze složek přípravku. Ukládejte mimo dosah a dohled dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Přípravek je obvykle velmi dobře snášen, ojediněle se při užívání může vyskytnout nevýrazná změna konzistence barvy a zápachu stolice. Přípravek nesmí být používán po uplynutí doby použitelnosti vyznačené na obalu.

5. SKLADOVÁNÍ

Skladujte a uchovávejte v suchu a temnu mimo přímé sluneční záření.

6. ČÍM JE ProfiChondro Original® Curcumin UNIKÁTNÍ?

Přípravek ProfiChondro Original® Curcumin je moderní kloubní výživa pro pružné klouby a chrupavku obohacená o curcumin a aescin. Obsahuje látky a přírodní extrakty s ověřenými účinky (glukosamin sulfát 2KCl, curcumin, aescin, vitamin C).1,2,3,4 Jedinečnost produktu spočívá v jeho maximální možné doporučené denní dávce glukosaminu se zvýšenou dávkou curcuminu v pohodlném dávkování pouhé 1 tablety denně. Navíc vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek. Přípravek ProfiChondro Original® Curcumin byl vyvinut ve spolupráci s odborníky na kloubní výživu v ČR. Obsah aktivních látek je garantován certifikátem.

Výrobce:
PRAGOMED, s.r.o.
Na Hřebenkách 1755/18
150 00 Praha 5
Česká republika

Hmotnost obsahu: 150g
1. dóza, 30 tablet: 75g
2. dóza, 30 tablet: 75g

Kategorie

Najdete nás i na MALL.CZNajdete nás i na MALL.CZ
Copyright © 2012 PRAGOMED, s.r.o., všechna práva vyhrazena.

Pro zlepšení kvality webu používáme soubory cookies. Více informací zde. Rozumím