Máte kód na slevu 50Kč?
Zadejte prosím kód a klikněte na tlačítko OVĚŘIT KÓD
Sleva platí na vybrané přípravky ArtroCentrum a UroGyn.
V ceně výhodných balíčků a akcí je již uplatněna.

Nemáte kód na slevu 50 Kč? Klikněte prosím ZDE.

Žádost o akční nabídky

Odesláním souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.

Položit dotaz lékaři
Kontakt

PRAGOMED, s.r.o.
Na Hřebenkách 1755/18,
150 00 Praha 5

IČ: 28469470

Bezplatná linka: 800 111 360

Obchodní dotazy:
info@pragomed.cz

Lékařské dotazy:
poradna@pragomed.cz

Reklamace:
jiri.musil@pragomed.cz

www.artrocentrum.cz
www.urogyn.cz
www.drmark.cz


ProfiChondro JUNIOR (2 měsíce) NOVINKA

doplněk stravy
Výrobek se slevou
Obrázek k výrobku 921 - ProfiChondro JUNIOR (2 měsíce) NOVINKA
Výrobek se slevou
Skladem
Katalogové číslo: 014
Cena: 940 Kč
Ušetříte: 0 Kč tj.0.00%
Cena se slevou:
Po zadání slevového kódu bude uplatněna sleva 50Kč na balení.
890 Kč
  • Komplexní péče o klouby a kosti 
  • Navíc s omega-3, vitaminy a minerály
  • Pro dospívající od 12 let
  • Vhodný při sportu, zátěži a růstu
  • Vyvinuto s odborníky ČR
UNIKÁTNÍ PÉČE O KLOUBY A KOSTI DOSPÍVAJÍCÍCH OD 12 LET


ProfiChondro Original® Junior + omega-3 je komplexní doplněk stravy s unikátním složením aktivních látek určený pro klouby a kosti dospívajících od 12 let. Pro snadné a příjemné užívání jsou cucavé tablety vranní dóze obohaceny o jahodové aroma.

Ranní dávka na KLOUBY:
Složení ranní dávky ProfiChondro Original® Junior PRO ZDRAVÉ KLOUBY je speciálně vytvořeno pro podporu kloubů mladistvých, kteří jsou vrůstu a zároveň aktivně zatěžují svůj pohybový aparát. To klade zvýšené nároky na chrupavku, kterou je vhodné podpořit speciální kloubní výživou.

Večerní dávka na KOSTI:
Večerní dávka ProfiChondro Original® Junior je optimalizována sohledem na podporu zdravého růstu kostí vobdobí dospívání. Obsahuje vápník a dva klíčové vitaminy ovlivňující jeho vstřebávání a metabolismus kostí a sice K2 a D3. Přípravek je navíc obohacen o nenasycené mastné kyseliny Omega-3 sblahodárným působením nejenom na kosti a klouby, ale na celý organismus.

ProfiChondro® JUNIOR + omega-3, doplněk stravy

UNIKÁTNÍ PÉČE PRO KLOUBY A KOSTI DOSPÍVAJÍCÍCH OD 12 LET

NAVÍC S OMEGA-3, VITAMINY A MINERÁLY, JAHODOVÉ AROMA

PŘÍPRAVEK VHODNÝ PŘI SPORTU, ZÁTĚŽI A RŮSTU

VYVINUTO VE SPOLUPRÁCI S ODBORNÍKY V ČR

GARANTOVANÉ CERTIFIKOVANÉ SLOŽENÍ

ProfiChondro Junior je komplexní doplněk stravy s unikátním složením aktivních látek určený pro klouby a kosti dospívajících od 12 let. Pro snadné a příjemné užívání jsou cucavé tablety v ranní dóze obohaceny o jahodové aroma. Výjimečnost produktu je dána bohatým složením a množstvím aktivních látek, které jsou v ranní dávce PRO ZDRAVÉ KLOUBY (AvoVida, kolagen peptan, hořčík, zinek a vitamin C) a ve večerní dávce PRO ZDRAVÉ KOSTI (vápník, vitamin K2, vitamin D3 a Omega-3). Přípravek byl vyvinut ve spolupráci s odborníky v ČR.

Obsah aktivních látek je garantován certifikátem.

1. CO OBSAHUJE ProfiChondro Original Junior?

Balení na dva měsíce obsahuje:
60 cucavých tablet (1. dóza, ranní dávka na KLOUBY)
60 tobolek (2. dóza, večerní dávka na KOSTI)

Ranní dávka na KLOUBY:
Složení ranní dávky ProfiChondro Junior PRO ZDRAVÉ KLOUBY je speciálně vytvořeno pro podporu kloubů mladistvých, kteří jsou v růstu a zároveň aktivně zatěžují svůj pohybový aparát. To klade zvýšené nároky na chrupavku, kterou je vhodné podpořit speciální kloubní výživou.

PRO ZDRAVÉ KLOUBY (1. dóza, ranní dávka)
celkem 60 cucavých tablet

AvoVida
300 mg
Kolagen peptan
50 mg
Hořčík
150 mg
Zinek
10 mg
Vitamin C
25 mg

AvoVida®
AvoVida je patentově chráněný přírodní extrakt z olejů avokáda a sóji vhodný pro péči o klouby. AvoVida podporuje metabolickou aktivitu chondrocytů a obnovu mezibuněčného prostoru a přispívá tak k ochraně chrupavky. AvoVida tvoří komplexní mix mnoha výživných látek důležitých pro organismus včetně vlákniny, vitaminů rozpustných v tucích, minerálů, aj. Ochranou chrupavky posiluje AvoVida integritu kloubů a je tak velmi vhodná pro všechny jedince, kteří pravidelně zatěžují svůj pohybový aparát.

Kolagen peptan®
Kolagen peptan je patentově chráněný bioaktivní hydrolyzovaný kolagen peptid, který tvoří základní stavební hmotu pojivových tkání včetně kloubní chrupavky a kostí. Hlavní funkcí této bílkoviny je podpora pružnosti, elasticity a soudržnosti organických tkání. Je tak vhodný pro všechny dospívající a aktivní jedince, kteří chtějí podpořit zdravou funkci svých kloubů. Zároveň má podpůrnou funkci také v kostech, kde tvoří obdobně jako v kloubech organickou matrix, ve které se ukládají důležité minerály. Kolagen peptid tak propojuje dvě základní funkce pojivových tkání, tj. pružnost a pevnost.

Hořčík
Hořčík usnadňuje řadu biologických a biochemických procesů probíhajících v těle, zejména se podílí na tvorbě energie, metabolismu bílkovin, ovlivňuje činnost svalů, nervového systému, udržuje rovnováhu minerálů, apod. Nedostatek hořčíku v těle může způsobit snížené vstřebávání vápníku, který je nezbytný pro vývoj kloubů a kostí. Hořčík ovlivňuje přesun krevního cukru do svalů a zvyšuje tak jejich výkon. Přispívá ke snížení únavy a vyčerpání.

Zinek
Lidský organismus potřebuje zinek k tvorbě bílkovin, a je proto nutný zejména v období dospívání. Zásadně ovlivňuje imunitní systém a podporuje hojení ran. Zinek podporuje růst kostí a tvorbu kloubní chrupavky a přispívá k jejich regeneraci. Prostřednictvím enzymů reguluje správné biochemické procesy v těle a podílí se na ochraně buněk před oxidativním stresem.

Vitamin C
Vitamin C patří mezi nejdůležitější vitaminy. V lidském těle plní celou řadu významných funkcí. Podporuje tvorbu kolagenu pro správnou funkci kloubních chrupavek a kostí, chrání buňky před oxidativním stresem a podporuje obranyschopnost.

Večerní dávka na KOSTI:
Večerní dávka ProfiChondro Junior je optimalizována s ohledem na podporu zdravého růstu kostí v období dospívání. Obsahuje vápník a dva klíčové vitaminy ovlivňující jeho vstřebávání a metabolismus kostí a sice K2 a D3. Přípravek je navíc obohacen o nenasycené mastné kyseliny Omega-3 s blahodárným působením nejenom na kosti a klouby, ale na celý organismus.

PRO ZDRAVÉ KOSTI (2. dóza, večerní dávka)
celkem 60 tobolek

Vápník
120 mg
Vitamin K2
75 µg
Vitamin D3
10 µg
Omega-3
75 mg

Vápník
Vápník je základním stavebním kamenem pro udržení normálního stavu našich kostí a kloubů, zodpovídá za jejich pevnost a tvrdost. Naše kosti se celý život průběžně obnovují a vápník při tom hraje klíčovou roli podporou buněk tvořících kost (osteoblasty). V období dospívání ovlivňuje celkový růst a také svalovou činnost. Lidský organismus neumí vápník vytvořit, ale přijímá jej pouze z potravy. Jeho vstřebávání ze zažívacího traktu je ovlivněno vitaminem D3, zatímco ukládání vápníku do kostí podporuje vitamin K2.

Vitamin K2
Vitamin K2 funguje v kombinaci s vitaminem D3 a vede k mineralizaci a dostatečné pevnosti kostí, páteře a zubů, protože ovlivňuje metabolismus vápníku a jeho ukládání. Aktivuje speciální protein, tzv. osteokalcin, který umožňuje organismu vápník využít. Patří mezi skupinu vitaminů, která je rozpustná v tucích. Je důležitý nejenom v období dospívání, ale v průběhu celého života.

Vitamin D3
Cholekalciferol (D3) ovlivňuje metabolismus vápníku a tím také zdravý stav kostí, kloubů a svalů. Vitamin D3 se syntetizuje převážně v kůži působením slunečních paprsků, proto zejména v období zimních měsíců jej můžeme mít nedostatek. Jeho dostatečný příjem je nezbytný především pro dospívající jedince a dále pro ženy v období menopauzy. Vitamín D3 podporuje také normální funkci imunitního systému.

Omega-3
Omega-3 nenasycené mastné kyseliny podporují zdraví kloubů působením na specifické mediátory a enzymy. Omega-3 nenasycené mastné kyseliny, zejména EPA a DHA, udržují klouby zdravé tím, že přirozeně klouby promazávají, což omezuje tření kloubů a chrání tak jejich chrupavku. Zvyšují pocit komfortu zejména při aktivním pohybu, protože podporují proudění krve končetinami a omezují tak únavu kloubů a svalů. Kromě kloubů působí Omega-3 velmi příznivě na mnoho dalších oblastí v lidském organismu (duševní zdraví, činnost mozku, krevní tlak a srdeční činnost, normální hladina tuku a cukru v krvi, imunitní systém, aj.).

2. PRO KOHO JE PŘÍPRAVEK ProfiChondro Junior URČEN?

Přípravek ProfiChondro Junior je určený zejména dospívajícím jedincům od 12 let nebo dospělým pro péči o klouby a kosti. Vzhledem k zátěži organismu v období dospívání je přípravek vhodný pro všechny jedince, kterým záleží na zdravém vývoji pohybového aparátu. Je vhodný zejména pro aktivní jedince, kteří sportují nebo jinak zatěžují své klouby a kosti. Zároveň mohou tento přípravek užívat rovněž dospělí jedinci, kterým vyhovuje komplexní obsah aktivních látek, příjemný způsob užívání a excelentní snášenlivost.

3. JAK SE PŘÍPRAVEK ProfiChondro Junior UŽÍVÁ?

Přípravek ProfiChondro Junior má unikátní dvoufázové dávkování pro nejlepší vstřebávání:

1. ráno se užívá 1 tableta z 1. dózy (ranní dávka); tabletu nechejte rozpustit v ústech
2. večer se užívá 1 tobolka ze 2. dózy (večerní dávka); tobolku doporučujeme polykat celou

Přípravek užívejte v průběhu jídla a zapijte dostatečným množstvím vody. Doporučená doba užívání je 3-4 měsíce, ale může se užívat v individuálních případech i dlouhodobě. Doporučujeme užívat ProfiChondro Junior pravidelně dle návodu a nevynechávat ranní nebo večerní dávku.

4. UPOZORNĚNÍ

Je určeno pro dospívající od 12 let nebo dospělé jedince. Přípravek by neměl být podáván v období těhotenství a kojení. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Vzácně se mohou vyskytnout zažívací obtíže nebo kožní reakce. V případě jakýchkoli nejasností konzultujte svého lékaře.

5. SKLADOVÁNÍ

Skladujte při pokojové teplotě na suchém a tmavém místě.

6. ČÍM JE ProfiChondro Junior UNIKÁTNÍ?

Přípravek ProfiChondro Junior obsahuje zcela výjimečnou kombinaci aktivních látek určenou pro komplexní péči o pohybový aparát, zejména dospívajících jedinců od 12 let. Mohou jej však užívat i dospělí jedinci. Obsah aktivních látek je rozdělen do dvou dávek (ranní a večerní dóza), aby bylo zajištěno optimální vstřebávání a působení aktivních látek. Přípravek má excelentní snášenlivost. Pro příjemný komfort užívání jsou ranní tablety obohaceny o jahodové aroma. Přípravek byl vyvinut ve spolupráci s odborníky v ČR.

Výrobce:
PRAGOMED, s.r.o.
Na Hřebenkách 1755/18
150 00 Praha 5
Česká republika

Kategorie

Najdete nás i na MALL.CZNajdete nás i na MALL.CZ
Copyright © 2012 PRAGOMED, s.r.o., všechna práva vyhrazena.

Pro zlepšení kvality webu používáme soubory cookies. Více informací zde. Rozumím