Máte kód na slevu 50Kč?
Zadejte prosím kód a klikněte na tlačítko OVĚŘIT KÓD
Sleva platí na vybrané přípravky ArtroCentrum a UroGyn.
V ceně výhodných balíčků a akcí je již uplatněna.

Nemáte kód na slevu 50 Kč? Klikněte prosím ZDE.

Žádost o akční nabídky

Odesláním souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.

Položit dotaz lékaři
Kontakt

PRAGOMED, s.r.o.
Na Hřebenkách 1755/18,
150 00 Praha 5

IČ: 28469470

Bezplatná linka: 800 111 360

Obchodní dotazy:
info@pragomed.cz

Lékařské dotazy:
poradna@pragomed.cz

Reklamace:
jiri.musil@pragomed.cz

www.artrocentrum.cz
www.urogyn.cz
www.drmark.cz


Profichondro Klouby + Kosti

doplněk stravy
Výrobek se slevou
Obrázek k výrobku 928 - Profichondro Klouby + Kosti
Výrobek se slevou
Skladem
Katalogové číslo: 012
Cena: 940 Kč
Ušetříte: 0 Kč tj.0.00%
Cena se slevou:
Po zadání slevového kódu bude uplatněna sleva 50Kč na balení.
890 Kč
  • Unikátní přípravek pro péči o klouby a kosti
  • Obsahuje doporučenou denní dávku glukosaminu, K2 a D3
  • Jednoduché dávkování 1 tableta ráno a 1 tableta večer
  • Garantované certifikované složení
  • Vyvinuto lékaři v ČR pro české zákazníky
ProfiChondro Original® KLOUBY+KOSTI doplněk stravy

UNIKÁTNÍ PŘÍPRAVEK PRO PÉČI O KLOUBY A KOSTI

GARANTOVANÉ CERTIFIKOVANÉ SLOŽENÍ

OBSAHUJE DOPORUČENOU DENNÍ DÁVKU GLUKOSAMINU, K2 A D3

VYVINUTO LÉKAŘI V ČR PRO ČESKÉ ZÁKAZNÍKY

JEDNODUCHÉ DÁVKOVÁNÍ 1 TBL RÁNO A 1 TOB VEČER

ProfiChondro Original® KLOUBY+KOSTI je unikátní výživa pro pružné klouby a pevné kosti pouze v jednom balení. Obsahuje látky a přírodní extrakty s ověřenými účinky (glukosamin sulfát 2KCl, curcumin, aescin, vitamin C, vápník, vitamin K2 a vitamin D3).1,2,3,4 Výjimečnost produktu spočívá v kombinaci dvou samostatných dóz, z nichž jedna zajišťuje kompletní podporu pro klouby a druhá pro kosti. Dóza „KLOUBY“ obsahuje doporučenou denní dávku glukosaminu 1500 mg posílenou o curcumin, aescin a vitamin C. Druhá dóza „KOSTI“ obsahuje vápník a doporučenou denní dávku vitaminu K2 a D3, které přispívají k normálnímu stavu kostí, zubů a svalů. ProfiChondro Original® KLOUBY+KOSTI byl vyvinut ve spolupráci s odborníky na kloubní a kostní výživu v ČR pro české zákazníky. Obsah aktivních látek je garantován certifikátem.



1. CO OBSAHUJE ProfiChondro Original® KLOUBY+KOSTI?

Balení doplňku stravy ProfiChondro Original® KLOUBY+KOSTI obsahuje 2 dózy s rozdílným obsahem.


KLOUBY (1. dóza), tablety

1. dóza s tabletami KLOUBY je moderní kloubní výživa pro pružné klouby a chrupavku obohacená o curcumin a aescin. Obsahuje látky a přírodní extrakty s ověřenými účinky (glukosamin sulfát 2KCl, curcumin, aescin, vitamin C).1,2,3,4 Navíc vitamin C přispívá k tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek.

KLOUBY (1. dóza), tablety
Obsah účinných látek
1 tableta % RHP*
Glukosamin sulfát 2 KCl 1500 mg -**
Curcumin 200 mg -
Aescin 60 mg -
Vitamin C 12 mg 15
Piperin 10 mg -
*RHP referenční hodnota příjmu
**RHP nebyla stanovena

Glukosamin sulfát 2KCl
Glukosamin sulfát je tělu vlastní látka, která patří mezi nejpoužívanější účinné látky v kloubní výživě, což podporuje i řada klinických studií. V těle je glukosamin sulfát zdrojem glukosaminu, který je výchozí surovinou při syntéze kyseliny hyaluronové obsažené v kloubním mazu a při syntéze proteoglykanů – stavebních kamenů chrupavky. Proteoglykany společně s bílkovinou kolagen tvoří základní hmotu chrupavky zajišťující její pevnost a zároveň pružnost.

Curcumin
Curcumin je extrakt získaný z oddenku kurkumovníku dlouhého (Curcuma longa). Kurkumovník je příbuzný zázvoru a pochází z jižní Asie. Hojně se využívá v tradičním léčitelství a jako koření kurkuma, kterému se také říká indický šafrán. Curcumin je silný antioxidant, podporuje imunitní systém a normální funkci dýchací a nervové soustavy a pružnost kloubů. Účinnost curcuminu na kloubní obtíže potvrzují i klinické studie.

Aescin
Extrakt aescin patří mezi triterpeny a získává se z kaštanů, semen jírovce maďalu (Aesculus hippocastanum). Jírovec je známý a u nás často vysazovaný opadavý strom. V organismu aescin podporuje správnou mikrocirkulaci krve v končetinách. Aescin byl použit v řadě klinických studií při výzkumu artrózy.

Vitamin C
Vitamin C patří mezi nejdůležitější vitaminy. V lidském těle plní celou řadu významných funkcí. Podporuje tvorbu kolagenu pro správnou funkci kloubních chrupavek, kostí a kůže.

Piperin
Extrakt piperin se získává z plodů černého pepře (Piper nigrum) a přidává se k extraktu curcuminu, protože významně zlepšuje jeho vstřebávání.

Složení 1 tablety (1. a 2. dóza): glukosamin sulfát 2KCl, extrakt z oddenku kurkumy dlouhé (Curcuma longa) s 50 % obsahem kurkuminu, extrakt z plodu jírovce maďalu (Aesculus hippocastanum) s 20 % obsahem aescinu, plnidlo (mikrokrystalická celulosa), stabilizátory (polyvinylpyrolidon, zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulosy, hydroxypropylmethylcelulosa), lešticí látka (polyvinylalkohol), protispékavé látky (hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý, talek), L-askorbová kyselina, stabilizátor (polydextrosa), extrakt 50:1 z plodu pepřovníku černého (Piper nigrum) s 95 % obsahem piperinu, zvlhčující látka (polyethylenglykol), barviva (oxidy a hydroxidy železa), zvlhčující látka (kyselina vinná (L+)).


Složení 1 tablety KLOUBY (1. dóza): glukosamin sulfát 2KCl, extrakt z oddenku kurkumy dlouhé (Curcuma longa) s 50 % obsahem kurkuminu, extrakt z plodu jírovce maďalu (Aesculus hippocastanum) s 20 % obsahem aescinu, plnidlo (mikrokrystalická celulosa), stabilizátory (polyvinylpyrolidon, zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulosy, hydroxypropylmethylcelulosa), lešticí látka (polyvinylalkohol), protispékavé látky (hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý, talek), L-askorbová kyselina (vitamin C 12 mg, 15 % RHP*), stabilizátor (polydextrosa), extrakt 50:1 z plodu pepřovníku černého (Piper nigrum) s 95 % obsahem piperinu, zvlhčující látka (polyethylenglykol), barviva (oxidy a hydroxidy železa), zvlhčující látka (kyselina vinná (L+)).



2. dóza s tobolkami KOSTI je moderní výživa pro pevné kosti s obsahem účinných látek vápníku, vitaminu K2 a vitaminu D3.
Obsah účinných látek
1 tobolka % RHP*
Vápník 600 mg 75
Vitamin K2 90 μg 120
Vitamin D3 (400 IU) 10 μg 200
*RHP referenční hodnota příjmu

Vápník
Vápník je základním stavebním kamenem pro udržení normálního stavu našich kostí a kloubů, zodpovídá za jejich pevnost a tvrdost. Naše kosti se celý život průběžně obnovují a vápník při tom hraje klíčovou roli podporou buněk tvořících kost (osteoblasty). Ovlivňuje růst a také svalovou činnost. Lidský organismus neumí vápník vytvořit, ale přijímá jej pouze z potravy. Jeho vstřebávání ze zažívacího traktu je ovlivněno vitaminem D3, zatímco ukládání vápníku do kostí podporuje vitamin K2


Vitamin K2
Vitamin K2 funguje v kombinaci s vitaminem D3 a vede k mineralizaci a dostatečné pevnosti kostí, páteře a zubů, protože ovlivňuje metabolismus vápníku a jeho ukládání. Aktivuje speciální protein, tzv. osteokalcin, který umožňuje organismu vápník využít. Patří mezi skupinu vitaminů, která je rozpustná v tucích.


Vitamin D3
Cholekalciferol (D3) ovlivňuje metabolismus vápníku a tím také zdravý stav kostí, kloubů a svalů. Vitamin D3 se syntetizuje převážně v kůži působením slunečních paprsků, proto zejména v období zimních měsíců jej můžeme mít nedostatek. Jeho dostatečný příjem je nezbytný především pro ženy v období menopauzy. Vitamín D3 podporuje také normální funkci imunitního systému.



Složení 1 tobolky KOSTI (2. dóza): uhličitan vápenatý (vápník 600 mg, 75 % RHP*), slunečnicový olej, želatina, zahušťovadlo (glycerol), sójový lecitin, lešticí látka (včelí vosk), menachinon (vitamin K2 90 µg, 120 % RHP*), čistěná voda, barvivo (oxid titaničitý), cholekalciferol (vitamin D3 400 IU 10 µg, 200 % RHP*).



2. PRO KOHO JE PŘÍPRAVEK ProfiChondro Original® KLOUBY+KOSTI URČEN?

Přípravek ProfiChondro Original® KLOUBY+KOSTI s posíleným složením představuje komplexní péči o klouby a kosti v jednom balení. Je určený pro všechny, kdo chtějí aktivně pečovat o klouby, kosti a svaly, sportují nebo zatěžují pohybový aparát při povolání. Je vhodný také pro péči o klouby a kosti při nadváze nebo pro ženy v období menopauzy. Pro pozitivní účinek doporučujeme ProfiChondro Original® KLOUBY+KOSTI užívat pravidelně a dlouhodobě.

3. JAK SE PŘÍPRAVEK ProfiChondro Original® KLOUBY+KOSTI UŽÍVÁ?

Balení doplňku stravy ProfiChondro Original® KLOUBY+KOSTI obsahuje 2 dózy s rozdílným obsahem. Z 1. dózy KLOUBY užívejte 1x tabletu denně, nejlépe ráno a z 2. dózy KOSTI užívejte 1x tobolku denně, nejlépe večer. Protože jsou tablety a tobolky větší, doporučujeme užívat nejlépe s jídlem a zapít dostatečným množstvím vody (cca 200-250 ml). V případě potřeby je pro jednodušší polykání tablet a tobolek možné užívat zároveň např. s jogurtem. Dlouhodobé užívání je bezpečné a žádoucí. Lze užívat bez přerušení.

4. UPOZORNĚNÍ

Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Neužívejte při známé přecitlivělosti na některou ze složek přípravku. Ukládejte mimo dosah a dohled dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Přípravek je obvykle velmi dobře snášen, ojediněle se při užívání může vyskytnout nevýrazná změna konzistence barvy a zápachu stolice. Přípravek nesmí být používán po uplynutí doby použitelnosti vyznačené na obalu.

5. SKLADOVÁNÍ

Skladujte a uchovávejte v suchu a temnu mimo přímé sluneční záření.

6. ČÍM JE ProfiChondro Original® KLOUBY+KOSTI UNIKÁTNÍ?

ProfiChondro Original® KLOUBY+KOSTI je výjimečný přípravek, protože poskytuje kompletní péči o klouby a zároveň o kosti pouze v jednom balení. Složení tvoří látky a přírodní extrakty s ověřenými účinky (glukosamin sulfát 2KCl, curcumin, aescin, vitamin C, vápník, vitamin K2 a vitamin D3).1,2,3,4 Obsahuje doporučenou denní dávku glukosaminu, vitaminu D3 a K2 pro podporu normálního stavu kloubů a kostí. ProfiChondro Original® KLOUBY+KOSTI byl vyvinut ve spolupráci s odborníky na kloubní a kostní výživu v ČR pro české zákazníky, kteří pečují o své klouby a kosti. Obsah aktivních látek je garantován certifikátem.

MUDr. Jiří Musil


Lékařský ředitel PRAGOMED, s.r.o.


Výrobce:
PRAGOMED, s.r.o.
Na Hřebenkách 1755/18
150 00 Praha 5
Česká republika

Hmotnost obsahu: 313g
(60 tablet + 60 tobolek = 1. dóza, KLOUBY, 60 tablet: 150 g + 2. dóza, KOSTI, 60 tobolek: 163 g)

Kategorie

Najdete nás i na MALL.CZNajdete nás i na MALL.CZ
Copyright © 2012 PRAGOMED, s.r.o., všechna práva vyhrazena.

Pro zlepšení kvality webu používáme soubory cookies. Více informací zde. Rozumím