Máte kód na slevu 50Kč?
Zadejte prosím kód a klikněte na tlačítko OVĚŘIT KÓD
Sleva platí na vybrané přípravky ArtroCentrum a UroGyn.
V ceně výhodných balíčků a akcí je již uplatněna.

Nemáte kód na slevu 50 Kč? Klikněte prosím ZDE.

Žádost o akční nabídky

Odesláním souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.

Položit dotaz lékaři
Kontakt

PRAGOMED, s.r.o.
Na Hřebenkách 1755/18,
150 00 Praha 5

IČ: 28469470

Bezplatná linka: 800 111 360

Obchodní dotazy:
info@pragomed.cz

Lékařské dotazy:
poradna@pragomed.cz

Reklamace:
jiri.musil@pragomed.cz

www.artrocentrum.cz
www.urogyn.cz
www.drmark.cz


ProfiChondro OMEGA 180 tobolek (2 měsíce)

doplněk stravy
Výrobek se slevou
Výrobek se slevou
Sleva
- 0%
Skladem
Katalogové číslo: 011
Cena: 840 Kč
Ušetříte: 0 Kč tj.0.00%
Cena se slevou:
Po zadání slevového kódu bude uplatněna sleva 50Kč na balení.
790 Kč

NOVINKA: NOVÉ POSÍLENÉ SLOŽENÍ PRO ZDRAVÉ A PRUŽNÉ KLOUBY

  • Nové posílené složení pro zdravé klouby
  • NAVÍC: curcumin + piperin + kolagen II
  • Jedinečná kombinace s omega-3 pro posílenou péči
  • Boswellia a curcumin pro zdravé klouby
  • Vitamin C pro správnou funkci chrupavek
  • Vyvinuto ve spolupráci s odborníky ČR
0

NOVÉ POSÍLENÉ SLOŽENÍ PRO ZDRAVÉ A PRUŽNÉ KLOUBY

NAVÍC: EXTRAKTY CURCUMIN, PIPERIN A NATIVNÍ KOLAGEN TYP II

UNIKÁTNÍ PÉČE PRO UDRŽENÍ ZDRAVÝCH KLOUBŮ

VYVINUTO VE SPOLUPRÁCI S ODBORNÍKY ČR

JEDINEČNÁ KOMBINACE S OMEGA-3 PRO POSÍLENOU PÉČI1. CO OBSAHUJE ProfiChondro Original® OMEGA?

ProfiChondro Original® OMEGA má jedinečné složení vyvinuté ve spolupráci s odborníky ČR pro udržení zdravých a pružných kloubů. Má unikátní dvoufázové dávkování pro posílenou péči o klouby a pečuje o Vaše klouby po celý den.

Ranní dávka obsahuje:

1. dóza (denní dávka - 2 tobolky ráno)
Obsah 1 tobolka % RHP*

2 tobolky
% RHP*

Glukosamin sulfát 2 KCl 750 mg -** 1500 mg -**
Boswellia, extrakt 75 mg - 150 mg -
Curcumin 25 mg - 50 mg -
Vitamin C 12 mg 15 24 mg 30
Kolagen typ I 4 mg - 8 mg -
Piperin 1 mg - 2 mg -
Nativní kolagen typ II 10 μg - 20 μg -
*RHP = referenční hodnota příjmu,
**RHP není stanovena

Glukosamin sulfát 2KCl

Glukosamin sulfát je tělu vlastní látka, která patří mezi nejpoužívanější účinné látky v kloubní výživě, a to i díky mnoha klinickým studiím.1 V těle je glukosamin sulfát zdrojem glukosaminu, který je výchozí surovinou při syntéze kyseliny hyaluronové obsažené v kloubním mazu a při syntéze proteoglykanů – stavebních kamenů chrupavky. Proteoglykany společně s bílkovinou kolagen tvoří základní hmotu chrupavky zajišťující její pevnost a zároveň pružnost.

Extrakt Boswellia serrata

Boswellia serrata je indický strom česky nazývaný kadidlovník pilovitý. Sušená pryskyřice kadidlovníku pilovitého byla již odedávna sbírána a využívána v tradičním léčitelství, protože přispívá k udržení zdravých a pružných kloubů.2 Nejzvýznamnější aktivní složkou pryskyřice a jejího extraktu jsou boswellové kyseliny. ProfiChondro Original® OMEGA obsahuje extrakt s obsahem 65 % boswellových kyselin.

Curcumin

Curcumin je extrakt získaný z oddenku kurkumovníku dlouhého (Curcuma longa). Kurkumovník je příbuzný zázvoru a pochází z jižní Asie. Hojně se využívá v tradičním léčitelství a jako koření kurkuma, kterému se také říká indický šafrán. Curcumin má výjimečné účinky na udržení zdravých a pružných kloubů potvrzené klinickými studiemi.3

Piperin

Extrakt piperin se získává z plodů černého pepře (Piper nigrum) a přidává se k extraktu curcuminu, protože významně zlepšuje jeho vstřebávání a využití v těle.4

Vitamin C

Vitamin C patří mezi nejdůležitější vitaminy. V lidském těle plní celou řadu významných funkcí. Podporuje tvorbu kolagenu pro správnou funkci kloubních chrupavek, kostí a kůže, chrání buňky před oxidativním stresem a podporuje obranyschopnost.

Kolagen typ I a nativní kolagen typ II

Kolagen je bílkovina, která tvoří základní stavební hmotu pojivových tkání, tedy kloubních chrupavek, kostí a vaziva. Kolagen typu I je nejvíce zastoupeným typem kolagenu v lidském těle. Nachází se ve šlachách, vazech, vazivové chrupavce, meniscích, kostech a kůži. Nativní kolagen typu II je v přirozené formě trojšroubovice, která je nejvíce zastoupena v kloubní chrupavce.

Večerní dávka obsahuje:

ProfiChondro Original® OMEGA má unikátní dvoufázové dávkování, kdy večerní dávka s vysokým obsahem nenasycených mastných kyselin omega-3 (2. dóza) optimálně doplňuje ranní dávku s obsahem glukosamin sulfátu (1. dóza) pro posílený účinek. Užívání glukosamin sulfátu s omega-3 pro péči o klouby bylo velmi kladně hodnoceno klinickou studií.5

2. dóza (denní dávka - 1 tobolka večer)
Obsah 1 tobolka
Omega-3
z toho:
1000 mg
EPA (18%) 180 mg, DHA (12%) 120 mg

Omega-3

Omega-3 nenasycené mastné kyseliny jsou esenciální neboli nepostradatelné a velmi cenné pro lidský organismus. Získávají se z tuku některých mořských ryb. Nejdůležitější z nich jsou kyseliny s dlouhým řetězcem EPA a DHA (kyseliny eikosapentaenová a dokosahexaenová).

Složení tobolky (1. dóza, ranní dávka): glukosamin sulfát 2 KCl, želatina, kadidlovník pilovitý (extrakt 5 : 1 z pryskyřice Boswellia serrata s obsahem 65 % boswellových kyselin), curcumin (extrakt 24 : 1 z oddenku a kořene kurkumovníku dlouhého, Curcuma longa), vitamin C (kyselina L-askorbová), protispékavé látky (stearan hořečnatý, oxid křemičitý), kolagenní hydrolyzát typ I, barviva (oxid titaničitý, oxid železa žlutý), piperin (extrakt 50 až 60 : 1 z plodů pepřovníku černého, Piper nigrum), nativní kolagen typ II.

Složení tobolky (2. dóza, večerní dávka): omega-3 nenasycené mastné kyseliny (zdroj: rybí olej), z toho EPA - kyselina eikosapentaenová 18 % a DHA - kyselina dokosahexaenová 12 %, želatina, zahušťovadlo: glycerol, čištěná voda.

2. PRO KOHO JE PŘÍPRAVEK ProfiChondro Original® OMEGA URČEN?

Přípravek ProfiChondro Original® OMEGA představuje posílenou péči o klouby a chrupavku. Je určený pro všechny, kdo chtějí o klouby aktivně pečovat a udržet je zdravé a v pohodě. Především je vhodný při zvýšené fyzické zátěži, práci, sportu nebo nadváze a pro všechny lidi ve středním a vyšším věku. ProfiChondro Original® OMEGA doporučujeme pro nejlepší efekt užívat pravidelně a dlouhodobě.

3. JAK SE PŘÍPRAVEK ProfiChondro Original® OMEGA UŽÍVÁ?

Přípravek ProfiChondro Original® OMEGA se užívá v denní dávce 2 tobolky ráno (1. dóza) a 1 tobolka večer (2. dóza). Užívejte nejlépe s jídlem nebo po jídle. Tobolky zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Obsah ranní tobolky (1. dóza) lze také vysypat, smíchat s vodou a vypít. Doporučujeme užívat alespoň 6–12 měsíců nebo déle. Lze užívat bez přerušení. Dlouhodobé užívání je bezpečné a žádoucí.

Přípravek je velmi šetrný k zažívacímu traktu a má výbornou snášenlivost. Vzácně se mohou při užívání vyskytnout obtíže lehkého charakteru, jako např. žaludeční nevolnost, plynatost, zácpa nebo průjem. V tomto případě rozdělte ranní dávku na dvě – užívejte jednu tobolku z 1. dózy ráno a druhou v poledne. Pokud obtíže neustoupí, přerušte užívání.

4. UPOZORNĚNÍ

Přípravek není určen pro děti do 15 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah a dohled dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje cukr.

5. SKLADOVÁNÍ

Skladujte při pokojové teplotě na suchém a tmavém místě.

6. ČÍM JE ProfiChondro Original® OMEGA UNIKÁTNÍ?

Přípravek ProfiChondro Original® OMEGA má unikátní posílené složení a dvoufázové dávkování vyvinuté ve spolupráci s odborníky ČR. Je určený pro posílenou péči o klouby, chrupavky a páteř. Napomáhá k udržení kloubů zdravých, pružných a v dobré kondici pro aktivní život v pohybu.

S Certifikátem o zdravotní bezpečnosti Státního zdravotního ústavu, Praha.

Výrobce:
PRAGOMED, s.r.o.
Drtinova 467/2a
150 00 Praha 5
Česká republika

Hmotnost obsahu:
1. dóza, 120 tobolek: 124,5 g
2. dóza, 60 tobolek: 81 g

Literatura:

1 Pavelka K. et al.: Glucosamine sulfate use and delay of progression of knee osteoarthritis: a 3-year, randomized, placebo-controlled, double-blind study. Arch Intern Med 2002; 162(18):2113-23.
2 Kimmatkar N, et. al.: Efficacy and tolerability of Boswellia serrata extract in treatment of osteoarthritis of knee-a randomized double blind placebo controlled trial. 2003; 10(1):3-7.
3 Grower A. K., Samson S.: Benefits of antioxidant supplements for knee osteoarthritis: rationale and reality. Nutrition Journal 2016; 15:1.
4 Shoba G., Joy D., et al.: Influence of piperine on the pharmacokinetics of curcumin in animals and human volunteers. Planta Med 1998; 64(4): 353-356.
5 Gruenwald J., et al.: Effect of glucosamine sulfate with or without omega-3 fatty acids in patients with osteoarthritis. Adv Ther 2009; 26(9): 858-871.

Alternativní výrobky

Kategorie

Najdete nás i na MALL.CZNajdete nás i na MALL.CZ
Copyright © 2012 PRAGOMED, s.r.o., všechna práva vyhrazena.

Pro zlepšení kvality webu používáme soubory cookies. Více informací zde. Rozumím