Máte kód na slevu 50Kč?
Zadejte prosím kód a klikněte na tlačítko OVĚŘIT KÓD
Sleva platí na vybrané přípravky ArtroCentrum a UroGyn.
V ceně výhodných balíčků a akcí je již uplatněna.

Nemáte kód na slevu 50 Kč? Klikněte prosím ZDE.

Žádost o akční nabídky

Odesláním souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.

Položit dotaz lékaři
Kontakt

PRAGOMED, s.r.o.
Na Hřebenkách 1755/18,
150 00 Praha 5

IČ: 28469470

Bezplatná linka: 800 111 360

Obchodní dotazy:
info@pragomed.cz

Lékařské dotazy:
poradna@pragomed.cz

Reklamace:
jiri.musil@pragomed.cz

www.artrocentrum.cz
www.urogyn.cz
www.drmark.cz


ProfiUro Infekt FORTE 20 tbl.+20 tob.+10 tob.

doplněk stravy
Výrobek se slevou
Obrázek k výrobku 908 - ProfiUro Infekt FORTE 20 tbl.+20 tob.+10 tob. NOVINKA
Výrobek se slevou
Skladem
Katalogové číslo: 05
Cena: 410 Kč
Ušetříte: 0 Kč tj.0.00%
Výrobce: PRAGOMED ProfiUro
Cena se slevou:
Po zadání slevového kódu bude uplatněna sleva 50Kč na balení.
360 Kč

Špičkový doplněk stravy ProfiUro Infekt FORTE® je komplexní přípravek pro udržení zdravé sliznice močového měchýře a přispívá ke správné funkci močové soustavy.

NOVINKA PRO ZDRAVÝ MOČOVÝ MĚCHÝŘ

  • Úleva při pálení, řezání a častém močení
  • Trojí účinek pro zdravý močový měchýř
  • Výhodné balení šetří peníze: 3 přípravky za cenu 1
  • Nejlepší komfort pro Váš močový měchýř
ProfiUro Infekt® FORTE, doplněk stravy

PRO VÁŠ ZDRAVÝ MOČOVÝ MĚCHÝŘ

POSÍLENÁ PÉČE FYTO PŘÍPRAVKU

PRO UDRŽENÍ ZDRAVÉ SLIZNICE MOČOVÉHO MĚCHÝŘE

VYSOKÝ OBSAH D-MANÓZY

PŘISPÍVÁ KE SPRÁVNÉ FUNKCI MOČOVÉ SOUSTAVY

UNIKÁTNÍ SLOŽENÍ ROSTLINNÉHO PŮVODU

TŘÍFÁZOVÉ DÁVKOVÁNÍ


1. CO OBSAHUJE ProfiUro Infekt FORTE?

Doplněk stravy ProfiUro Infekt FORTE pro zdravé močové cesty má unikátní třífázové dávkování. Obsahuje 2 dózy s rozdílným obsahema 1 blistr.

ProfiUro Infekt FORTE obsahuje vysokou dávku D-manózy a unikátní kombinaci léčivých bylin a vitaminů, které přispívají k udržení zdravé sliznice močového měchýře a správné funkci celé močové soustavy.

1. DÓZA, TABLETY:

1. DÓZA obsahuje bílé tablety s vysokým obsahem D-manózy

1. DÓZA (20 tablet nebo 40 tablet)
Obsah v 1 tabletě ve 2 tabletách
D-manóza 1000 mg 2000 mg

D-manóza je jednoduchý cukr, který není metabolizován a organismus jej téměř zcela vylučuje do moči.

2. DÓZA, TOBOLKY:

2. DÓZA obsahuje zelenobílé tobolky s obsahem rostlinných extraktů a vitaminů, které podporují zdraví močových cest, napomáhají k udržení zdravé sliznice močového měchýře a přispívají ke správné funkci močové soustavy a komfortu močení.

2. DÓZA (20 tobolek nebo 40 tobolek)
Obsah v 1 tobolce % RHP*
Heřmánek pravý, extrakt
125 mg -**
Trapatka nachová, extrakt
125 mg
-
Zlatobýl obecný, extrakt
125 mg
-
Vitamin C
100 mg
125,0
Vitamin E
10 mg
83,3
Rutin
10 mg
-
Vitamin A
2 mg
250,0
Vitamin D
10 µg
200,0
*RHP referenční hodnota příjmu
**RHP nebyla stanovena

Heřmánek pravý (Matricaria recutita) má uvolňující a relaxační účinky. Je také antioxidantem a přispívá k přirozené obranyschopnosti organismu. Květ heřmánku obsahuje silice, deriváty kyselin a další důležité látky.

Třapatka nachová (Echinacea purpurea) přispívá k udržení správné funkce dolních močových cest a podporuje přirozenou obranyschopnost organismu. Třapatka nachová je významná léčivka z čeledi hvězdnicovitých a získávají se z ní silice, mastné kyseliny, polysacharidy a fenolické látky.

Zlatobýl obecný (Solidago virgaurea) přispívá ke správné funkci močové soustavy, zdraví močového měchýře a dolních cest močových. Zlatobýl je také antioxidantem a podporuje obranyschopnost a odolnost organismu. Obsahuje třísloviny, silice, diterpeny, flavonoidy, saponiny a další látky.

Vitamin C (kyselina L-askorbová) přispívá ke správné funkci imunitního systému a ochraně buněk před oxidativním stresem. Podporuje tvorbu kolagenu pro normální funkci krevních cév a jejich stěn.

Vitamin E (tokoferol) přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Vitamin E patří mezi vitaminy rozpustné v tucích.

Rutin je rostlinný bioflavonoidní glykosid, který se nejvíce vyskytuje v pohance obecné, chřestu a slupkách rajčat a jablek nebo ve výluhu zeleného či černého čaje.

Vitamin A (retinol) přispívá ke zdravému stavu sliznic včetně sliznice močového měchýře a normální funkci imunitního systému. Je rozpustný v tucích a jeho zdrojem jsou např. rybí tuk, játra, mrkev a listová zelenina.

Vitamin D (kalciferol) přispívá ke správné funkci imunitního systému, udržení normální činnosti svalů a normálnímu využití vápníku a fosforu v organismu.

BLISTR, TOBOLKY:

BLISTR obsahuje 10 zelených tobolek s komplexem rostlinných extraktů, které se užívají společně s tabletami a tobolkami z 1. a 2. DÓZY po dobu prvních 5 dní užívání ProfiUro Infekt FORTE. Podporují celkovou fyzickou a psychickou pohodu, přispívají ke správné funkci oběhové soustavy a mikrocirkulaci krve v tkáních.

BLISTR (10 tobolek)
Obsah v 1 tobolce ve 2 tobolkách
Boswellia, extrakt
300 mg 600 mg
Curcumin
25 mg
50 mg
Salicin
25 mg
25 mg
Aescin
10 mg
20 mg

Boswellia serrata neboli kadidlovník pilovitý se nazývá také indické kadidlo. Pryskyřice stromu byla již odedávna používána k léčebným účelům v ajurvédě, tradičním indickém lékařství. Extrakt z pryskyřice s obsahem boswellových kyselin má příznivý vliv na funkci srdce, dýchacího a trávicího systému.

Curcumin je extrakt získaný z oddenku kurkumovníku dlouhého (Curcuma longa). Kurkuma je příbuzná zázvoru, pochází z jižní Asie a přezdívá se jí indický šafrán. Používá se v tradičním indickém léčitelství ajurvédě, ale také jako známé koření a žluté barvivo kurkuma. Extrakt curcumin podporuje správnou funkci jater a trávení (podporuje produkci trávicích šťáv, usnadňuje trávení a zažívání) a také přispívá ke správnému stavu a funkci kloubů.

Salicin tvoří aktivní složku kůry vrby bílé a je velmi podobný kyselině acetylsalicylové, známé jako aspirin, která byla právě z kůry vrby poprvé extrahována. Vrba bílá podporuje relaxaci a celkovou psychickou a fyzickou pohodu a přispívá k hormonální rovnováze.

Aescin patří mezi triterpeny a získává se z kaštanů, semen jírovce maďalu (Aesculus hippocastanum). V organismu aescin působí jako antioxidant, podporuje cirkulaci krve a správnou mikrocirkulaci krve v končetinách.


Složení 1 tablety (1. DÓZA): D-manóza, plnidlo: mikrokrystalická celulóza, protispékavé látky: stearan hořečnatý rostlinný, oxid křemičitý.

Složení 1 tobolky (2. DÓZA): heřmánek pravý (Matricaria recutita, extrakt z květu), třapatka nachová (Echinacea purpurea, extrakt z natě), zlatobýl obecný (Solidago virgaurea, extrakt z natě), želatina, emulgátor: celulóza, vitamin C (kyselina L-askorbová), vitamin E (DL-alfa-tokoferyl-acetát), rutin, protispékavá látka: oxid křemičitý, zvlhčovadlo: stearan hořečnatý, vitamin A (retinyl-acetát), vitamin D (cholekalciferol), barviva: oxid titaničitý, chlorofyl.

Složení 1 tobolky (BLISTR): extrakt z pryskyřice kadidlovníku pilovitého (Boswellia serrata) s obsahem 65 % boswellových kyselin, želatina, emulgátor: celulóza, kůra vrby bílé s obsahem 25 % salicinu, extrakt ze semen jírovce maďalu (Aesculus hippocastanum) s obsahem 20 % aescinu, extrakt z oddenku kurkumovníku dlouhého (Curcuma longa) s obsahem 95 % curcuminu, plnidlo: stearan hořečnatý, protispékavá látka: oxid křemičitý, barviva: oxid titaničitý a chlorofylin.

2. PRO KOHO JE ProfiUro Infekt FORTE URČEN?

Doplněk stravy ProfiUro Infekt FORTE doporučujeme užívat těm, kteří pečují o zdraví svých močových cest. Díky originálnímu složení převážně rostlinné- ho původu doplněnému vitaminy podporuje zdraví močových cest, napomáhá k udržení zdravé sliznice močového měchýře a přispívá ke správné funkci močové soustavy a komfortu močení.

3. JAK SE ProfiUro Infekt FORTE UŽÍVÁ?

Balení doplňku stravy ProfiUro Infekt FORTE obsahuje 2 dózy s rozdílným obsahem a 1 blistr. Má unikátní třífázové dávkování.

Denní dávkování

Ráno užívejte 1-2 tablety z 1. DÓZY dle potřeby a večer vždy 1 tobolkuz 2. DÓZY. V prvních pěti dnech se užívání doplňuje zelenými tobolkami z BLISTRU. Přesný popis najdete v následujícím dávkovacím schématu. Tablety i tobolky se užívají vždy s jídlem nebo po jídle, doporučujeme dostatečně zapít vodou. Tablety z 1. DÓZY je možné před užitím rozlomit nebo rozdrtit.

Balení 20 tablet + 20 tobolek + 10 tobolek
Tablety 1. DÓZY se užívají 10-20 dní, tobolky 2. DÓZY se užívají 20 dní, tobolky z BLISTRU se užívají po dobu prvních 5 dní.

Balení 40 tablet + 40 tobolek + 10 tobolek
Tablety 1. DÓZY se užívají 20-40 dní, tobolky 2. DÓZY se užívají 40 dní, tobolky z BLISTRU se užívají po dobu prvních 5 dní.

Dávkovací schéma
Ráno V poledne Večer
1. DÓZA 1-2 0 0
2. DÓZA 0 0 1
BLISTR 1 0 1

Přípravek je rostlinného původu, nevzniká na něj rezistence a jeho dlouhodobé užívání je bezpečné.

4. UPOZORNĚNÍ

Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah a dohled dětí! Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

5. SKLADOVÁNÍ

Skladujte při pokojové teplotě na suchém a tmavém místě.

6. ČÍM JE PŘÍPRAVEK ProfiUro Infekt FORTE UNIKÁTNÍ?

Přípravek ProfiUro Infekt FORTE byl vyvinut ve spolupráci s odborníky v ČR. Jedná se o zcela inovativní a moderní doplněk stravy s unikátním složením látek převážně rostlinného původu, které pečují o močový systém, mají příznivé účinky na zdraví močového ústrojí a přispívají ke dlouhodobému komfortu močových cest a močení. Přípravek má originální třífázové dávkování.

S Certifikátem o zdravotní bezpečnosti Státního zdravotního ústavu v Praze.

Výrobce:
PRAGOMED, s.r.o.
Drtinova 467/2a
150 00 Praha 5
Česká republika

Hmotnost obsahu:

Balení 20 tablet + 20 tobolek + 10 tobolek:
1. DÓZA (20 tablet): 24 g
2. DÓZA (20 tobolek): 15 g
BLISTR (10 tobolek): 7 g

Balení 40 tablet + 40 tobolek + 10 tobolek:
1. DÓZA (40 tablet): 48 g
2. DÓZA (40 tobolek): 31 g
BLISTR (10 tobolek): 7 g

Soubory ke stažení:
ProfiUro Infekt FORTE
Certifikát o zdravotní bezpečnosti
(566.86 kB)

Kategorie

Najdete nás i na MALL.CZNajdete nás i na MALL.CZ
Copyright © 2012 PRAGOMED, s.r.o., všechna práva vyhrazena.

Pro zlepšení kvality webu používáme soubory cookies. Více informací zde. Rozumím