Máte kód na slevu 50Kč?
Zadejte prosím kód a klikněte na tlačítko OVĚŘIT KÓD
Sleva platí na vybrané přípravky ArtroCentrum a UroGyn.
V ceně výhodných balíčků a akcí je již uplatněna.

Nemáte kód na slevu 50 Kč? Klikněte prosím ZDE.

Žádost o akční nabídky

Odesláním souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.

Položit dotaz lékaři
Kontakt

PRAGOMED, s.r.o.
Na Hřebenkách 1755/18,
150 00 Praha 5

IČ: 28469470

Bezplatná linka: 800 111 360

Obchodní dotazy:
info@pragomed.cz

Lékařské dotazy:
poradna@pragomed.cz

Reklamace:
jiri.musil@pragomed.cz

www.artrocentrum.cz
www.urogyn.cz
www.drmark.cz


Jarní balíček ProfiUro Prost + ProfiUro Forte

Sleva
Obrázek k výrobku 933 - Jarní balíček ProfiUro Prost + ProfiUro Forte
Sleva
- 19%
Skladem
Katalogové číslo: 005
Cena: 1 940 Kč
Ušetříte: 360 Kč tj.18.56%
Výrobce: PRAGOMED ProfiUro
Cena se slevou:
1 580 Kč
  • 2x ProfiUro Prost 120 tbl na 4 měsíce
  • 1x ProfiUro Forte 20 tbl na 3 týdny ZDARMA
0

PÉČE O MUŽSKOU PROSTATU A MOČENÍ

PRO NORMÁLNÍ FUNKCI PROSTATY (saw palmetto, kopřiva, vrbovka)

PRO SPRÁVNOU FUNKCI MOČOVÉ SOUSTAVY (vrbovka)

PRO NORMÁLNÍ FUNKCI REPRODUKČNÍHO SYSTÉMU MUŽŮ (saw palmetto)1. CO OBSAHUJE ProfiUro Prost?

ProfiUro Prost obsahuje léčivé byliny pro péči o prostatu a dolní cesty močové. Obsažené látky podporují normální funkci prostaty a močové soustavy a také normální funkci reprodukčního systému mužů a celkovou obranyschopnost organismu, viz níže. Jejich působení je navzájem zesíleno dvoufázovým dávkováním, kdy se tyto látky navzájem doplňují:

Ranní dávka obsahuje:

150 mg saw palmetto (palma sabalová, Serenoa repens ) – přispívá k normální funkci prostaty a normální funkci močové soustavy při benigní hyperplazii prostaty a normální funkci reprodukčního systému. Jedná se o extrakt plodů této severoamerické palmy. Obsahuje zejména volné i esterifikované mastné kyseliny (kys. kaprylová, lauriková, palmitová, olejová) a steroly, hlavním fytosterolem je: ß-sitosterol.

120 mg kopřiva dvoudomá (Urtica dioica ) – přispívá k normální funkci prostaty, činnosti ledvin a vylučování vody z organismu. Podporuje přirozenou obranyschopnost organismu, osvěžuje tělo a dodává vitalitu. Kopřiva patří mezi nejznámější léčivé byliny, její listy obsahují významné množství minerálních látek a železa, vitamíny a dalších látky.

50 mg heřmánek pravý (Matricaria recutita ) – je antioxidantem, přispívá k přirozené obranyschopnosti organismu a má relaxační účinky. Květ heřmánku obsahuje silice, deriváty kyselin a další důležité látky.

Večerní dávka obsahuje:

100 mg kanadské brusinky (Vaccinium macrocarpon ) – bobule brusinek obsahují vitaminy, minerální látky a antioxidanty. Významný je vysoký obsah proanthokyanidinů.

50 mg kozlík lékařský (Valeriana officinalis ) – napomáhá relaxaci a pocitu pohody. Je to vytrvalá bylina odpradávna pěstovaná a využívaná jako léčivka.

40 mg vrbovka malokvětá (Epilobium parviflorum ) – vrbovka malokvětá přispívá k normální funkci prostaty a dolních močových cest. Má antioxidační účinky.

6 mg proanthokyanidiny (PAC) – získávají se z brusinek. Proanthokyanidiny patří mezi rostlinné flavonoidy a nejdůležitější je pronathokyanidin A.


1. DOZA (ranní dávka - 1 tobolka)
Obsah Denní dávka (1 tob.)
Saw palmetto 150 mg
Kopřiva dvoudomá 120 mg
Heřmánek pravý 50 mg

2. DOZA (večerní dávka - 1 tobolka)
Obsah Denní dávka (1 tob.)
Kanadské brusinky 100 mg
Kozlík lékařský
50 mg
Vrbovka malokvětá 40 mg
Proanthokyanidiny (PAC) 6 mg

Složení 1 tobolky (1. dóza, ranní dávka): saw palmetto (Serenoa repens, extrakt 6:1) 150 mg (26,31 g/100 g), emulgátor: celulóza, kopřiva dvoudomá (Urtica dioica, extrakt z kořene 10:1) 120 mg (21,05 g/100 g), želatina, heřmánek pravý (Matricaria recutita, extrakt 2:1) 50 mg (8,77 g/100 g), protispékavá látka: dioxid křemičitý, zvlhčovadlo: stearan hořečnatý, barvivo: titanová běloba.

Složení 1 tobolky (2. dóza, večerní dávka): kanadské brusinky (Vaccinium macrocarpon, extrakt 5:1) 100 mg (21,95 g/100 g), plnidlo: mikrokrystalická celulóza; želatina, kozlík lékařský (Valeriana officinalis, extrakt z kořene 5:1) 50 mg (10,98 g/100 g), vrbovka malokvětá (Epilobium parviflorum, extrakt 10:1) 40 mg (8,78 g/100 g), protispékavá látka: stearan hořečnatý; proanthokyanidiny (PAC, extrakt z brusinek) 6 mg (1,32 g/100 g), barviva: titanová běloba, indigotin.

2. KDY SE ProfiUro Prost POUŽÍVÁ?

Přípravek ProfiUro Prost doporučujeme užívat mužům pro péči o komfort prostaty a močení. V ranní a večerní dávce, které se navzájem doplňují, obsahuje výtažky léčivých rostlin, které pečují o prostatu a močovou soustavu, především dolní cesty močové. Mají příznivý vliv na normální funkci prostaty a močové soustavy a přispívají ke komfortu močení a prostaty, viz výše. Přípravek doporučujeme užívat buď samostatně, nebo v kombinaci s medikamentózní léčbou na lékařský předpis.

3. JAK SE ProfiUro Prost POUŽÍVÁ?

Přípravek ProfiUro Prost se používá v denní dávce 1 tobolka ráno (1. dóza) a 1 tobolka večer (2. dóza), nejlépe během jídla. Komfort prostaty se dostavuje za 1–3 týdny pravidelného užívání. Doporučujeme užívat dlouhodobě, nejlépe 6–12 měsíců. Přípravek je rostlinného původu, nevzniká na něj rezistence a dlouhodobé užívání je bezpečné.

4. UPOZORNĚNÍ

Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah a dohled dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Přípravek nesmí být používán po uplynutí doby použitelnosti vyznačené na obalu. Neobsahuje cukr.

5. SKLADOVÁNÍ

Skladujte při pokojové teplotě na suchém a tmavém místě.

6. ČÍM JE PŘÍPRAVEK ProfiUro Prost UNIKÁTNÍ?

Přípravek ProfiUro Prost byl vyvinut ve spolupráci s odborníky v ČR. Jedná se o zcela inovativní a moderní přípravek s dvoufázovým dávkováním a unikátním složením látek rostlinného původu, které pečují o prostatu a příznivě působí na normální funkci močové soustavy a dolních cest močových u mužů.

S Certifikátem o zdravotní bezpečnosti Státního zdravotního ústavu, Praha.

Výrobce:
PRAGOMED, s. r. o.
Drtinova 467/2a
150 00 Praha 5, Česká republika

Hmotnost obsahu:
Balení 60 tobolek:
1. dóza (30 tobolek) : 17 g; 2. dóza (30 tobolek) : 13,5 g
Balení 120 tobolek:
1. dóza (60 tobolek) : 34 g; 2. dóza (60 tobolek) : 27 g

Kategorie

Najdete nás i na MALL.CZNajdete nás i na MALL.CZ
Copyright © 2012 PRAGOMED, s.r.o., všechna práva vyhrazena.

Pro zlepšení kvality webu používáme soubory cookies. Více informací zde. Rozumím