Máte kód na slevu 50Kč?
Zadejte prosím kód a klikněte na tlačítko OVĚŘIT KÓD
Sleva platí na vybrané přípravky ArtroCentrum a UroGyn.
V ceně výhodných balíčků a akcí je již uplatněna.

Nemáte kód na slevu 50 Kč? Klikněte prosím ZDE.

Žádost o akční nabídky

Odesláním souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.

Položit dotaz lékaři
Kontakt

PRAGOMED, s.r.o.
Na Hřebenkách 1755/18,
150 00 Praha 5

IČ: 28469470

Tel.: 844 111 315

Obchodní dotazy:
info@pragomed.cz

Lékařské dotazy:
poradna@pragomed.cz

Reklamace:
jiri.musil@pragomed.cz

www.artrocentrum.cz
www.urogyn.cz
www.drmark.cz

ProfiUro Infekt COMFORT 60 tobolek (2 měsíce)

doplněk stravy
Výrobek se slevou
Obrázek k výrobku 840 - ProfiUro Chronic COMFORT 60 tobolek (2 měsíce)
Výrobek se slevou
Katalogové číslo: 12
Výrobce: PRAGOMED ProfiUro
Litujeme, ale toto zboží nelze nyní bohužel objednat.
  • Krátkodobá péče o moč. měchýř
         (2-4 měsíce)
  • Vyvinuto ve spolupráci s odborníky ČR
  • Unikátní složení rostlinného původu
  • Péče o komfortní močení
  • Obsahuje třapatku a zlatobýl
         pro správnou funkci močové soustavy
0

PÉČE O KOMFORTNÍ MOČENÍ

KRÁTKODOBÁ PÉČE O MOČOVÝ MĚCHÝŘ (2-4 měsíce)

PRO SPRÁVNOU FUNKCI MOČOVÉ SOUSTAVY (třapatka, zlatobýl)

SLOŽENÍ ROSTLINNÉHO PŮVODU1. CO OBSAHUJE ProfiUro Infekt COMFORT?

Přípravek ProfiUro Infekt COMFORT obsahuje unikátní kombinaci léčivých bylin a vitaminů pro péči o správnou funkci močových cest a obranyschopnost organismu. Denní dávka obsahuje:

125 mg třapatka nachová (Echinacea purpurea ) – přispívá k normální funkci dolních močových cest a podporuje přirozenou obranyschopnost organismu. Třapatka nachová je významná léčivka z čeledi hvězdnicovitých a získávají se z ní silice, mastné kyseliny, polysacharidy a fenolické látky. Více o třapatce najdete na: http://cs.wikipedia.org/wiki/Třapatka_nachová

125 mg heřmánek pravý (Matricaria recutita ) – je antioxidantem, přispívá k přirozené obranyschopnosti organismu a má relaxační účinky. Květ heřmánku obsahuje silice, deriváty kyselin a další důležité látky.

125 mg zlatobýl obecný (Solidago virgaurea ) – přispívá k normální funkci močové soustavy, močového měchýře a dolních cest močových. Zlatobýl je také antioxidantem a přispívá k obranyschopnosti a odolnosti organismu. Obsahuje třísloviny, silice, diterpeny, flavonoidy, saponiny a další látky.

100 mg vitamin C (kyselina L-askorbová ) – přispívá k normální funkci imunitního systému a ochraně buněk před oxidativním stresem. Podporuje tvorbu kolagenu pro normální funkci krevních cév a jejich stěn.

10 mg vitamin E (tokoferol) – přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Vitamin E patří mezi vitaminy rozpustné v tucích.

10 mg rutin (vitamin P) – jedná se o rostlinný bioflavonoidní glykosid, který se nejvíce vyskytuje v pohance obecné, chřestu a slupkách rajčat a jablek nebo ve výluhu zeleného či černého čaje. Více o rutinu najdete na: http://cs.wikipedia.org/wiki/Rutin

2 mg vitamin A (retinol) – přispívá k udržení normálního stavu sliznic (např. sliznice močového měchýře) a normální funkci imunitního systému. Je rozpustný v tucích a jeho zdrojem jsou např. rybí tuk, játra, mrkev a listová zelenina.

10 µg vitamin D (kalciferol) – přispívá k normální funkci imunitního systému, udržení normální činnosti svalů a normálnímu využití vápníku a fosforu v organismu. Je rozpustný v tucích a tvoří se v kůži působením slunečního záření.

Blistr (denní dávka - 1 tobolka)
Obsah Denní dávka (1 tob.)
%DRHP*
Třapatka nachová
125 mg -**
Heřmánek pravý 125 mg -
Zlatobýl obecný 125 mg -
Vitamin C 100 mg 125,0
Vitamin E 10 mg 83,3
Rutin 10 mg -
Vitamin A 2 mg 250,0
Vitamin D 10 µg 200,0
* DRHP - denní referenční hodnota příjmu
** DRHP nebyla stanovena

Složení: heřmánek pravý (Matricaria recutita, extrakt 2:1) 125 mg (16,23 g/100 g), třapatka nachová (Echinacea purpurea, extrakt 2:1) 125 mg (16,23 g/100 g), zlatobýl obecný (Solidago virgaurea, extrakt 2:1) 125 mg (16,23 g/100 g), želatina, emulgátor: celulóza, vitamin C (kyselina L-askorbová) 100 mg (12,99 g/100 g), vitamin E (DL-alfa-tokoferyl-acetát) 10 mg (1,30 g/100 g), rutin 10 mg (1,30 g/100 g), protispékavá látka: dioxid křemičitý, zvlhčovadlo: stearan hořečnatý, vitamin A (retinyl-acetát) 2 mg (0,26 g/100 g), Vitamin D (cholekalciferol) 10 µg (<0,01 g/100 g), barviva: titanová běloba, chlorofyl.

2. PRO KOHO JE ProfiUro Infekt COMFORT URČEN?

Přípravek ProfiUro Infekt COMFORT doporučujeme užívat jako krátkodobou a střednědobou péči o močové cesty a péči o komfortní močení. Obsažené léčivé byliny a vitaminy podporují správnou funkci močových cest, komfortní močení a přispívají k celkové obranyschopnosti organismu.

3. JAK SE ProfiUro Infekt COMFORT POUŽÍVÁ?

Přípravek ProfiUro Infekt COMFORT se užívá v denní dávce 1 tobolka večer, nejlépe s jídlem nebo po jídle. Komfortní močení se dostavuje po 1–2 týdnech pravidelného užívání. Doporučujeme užívat dlouhodobě 2–4 měsíce, v případě potřeby až 12 měsíců. Přípravek je rostlinného původu, nevzniká na něj rezistence a jeho užívání je bezpečné.

4. UPOZORNĚNÍ

Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah a dohled dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Přípravek nesmí být používán po uplynutí doby použitelnosti vyznačené na obalu. Neobsahuje cukr.

5. SKLADOVÁNÍ

Skladujte při pokojové teplotě na suchém a tmavém místě.

6. ČÍM JE PŘÍPRAVEK ProfiUro Infekt COMFORT UNIKÁTNÍ?

Přípravek ProfiUro Infekt COMFORT byl vyvinut ve spolupráci s odborníky v ČR. Jedná se o zcela inovativní a moderní přípravek s unikátním složením látek převážně rostlinného původu, které pečují o močový systém. Mají příznivé účinky na močové ústrojí a přispívají ke krátkodobé péči o komfortní močení.

S Certifikátem o zdravotní bezpečnosti Státního zdravotního ústavu, Praha.

Výrobce:
PRAGOMED, s. r. o.
Drtinova 467/2a
150 00 Praha 5, Česká republika

Hmotnost obsahu:
Balení 30 tobolek: 23 g
Balení 60 tobolek: 46 g

Alternativní výrobky

Kategorie

Copyright © 2012 PRAGOMED, s.r.o., všechna práva vyhrazena.

Pro zlepšení kvality webu používáme soubory cookies. Více informací zde. Rozumím