Máte kód na slevu 50Kč?
Zadejte prosím kód a klikněte na tlačítko OVĚŘIT KÓD
Sleva platí na vybrané přípravky ArtroCentrum a UroGyn.
V ceně výhodných balíčků a akcí je již uplatněna.

Nemáte kód na slevu 50 Kč? Klikněte prosím ZDE.

Žádost o akční nabídky

Odesláním souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.

Kontakt

PRAGOMED, s.r.o.
Na Hřebenkách 1755/18,
150 00 Praha 5

IČ: 28469470

Bezplatná linka: 800 111 360

Obchodní dotazy:
info@pragomed.cz

Lékařské dotazy:
poradna@pragomed.cz

Reklamace:
jiri.musil@pragomed.cz

www.artrocentrum.cz
www.urogyn.cz
www.drmark.cz


Obchodní podmínky

Nákup a výběr produktu

Děkujeme za Váš zájem zakoupit naše produkty. Vyplňte, prosím, krátký formulář v sekci „Koupit produkty“ a odešlete objednávku elektronicky. Objednávku můžete také realizovat na telefonním čísle 800 111 360 (Artrocentrum) nebo 800 662 662 (Urogyn) nebo můžete odeslat korespondenční lístek s vyplněnou objednávkou, který jste obdrželi od svého lékaře.

Pokud máte kód na slevu 50 Kč, prosím, vyplňte příslušnou část formuláře objednávky nebo v případě telefonické objednávky nahlašte kód pracovnici Zákaznického centra.

Pokud nemáte kód na slevu 50 Kč a máte zájem jej získat, přejděte, prosím, ve formuláři objednávky na odkaz „Pokud nemáte kód na slevu 50 Kč klikněte prosím ZDE". Objednávku však můžete realizovat, i pokud kód na slevu 50 Kč nemáte.

Kód na slevu 50 Kč lze využít opakovaně při nákupu vybraných produktů na www.artrocentrum.cz a www.urogyn.cz.

Podrobné informace o našich produktech získáte na hlavní stránce kliknutím na obrázek produktů nebo na odkazu „Produkty“.

Pokud máte zájem předem se poradit o správném výběru produktu, prosíme, kontaktujte nás na mailové adrese: poradna@artrocentrum.cz nebo poradna@urogyn.cz .

Pokud máte dotaz týkající se obchodních podmínek, kontaktujte nás prosím na mailové adrese: info@artrocentrum.cz nebo info@urogyn.cz popř. telefonicky na tel.: 800 111 360 (Artrocentrum) nebo 800 662 662 (Urogyn).

V případě reklamace nás prosím kontaktujte na mailové adrese: reklamace@artrocentrum.cz nebo reklamace@urogyn.cz nebo telefonicky na tel.: 844 111 315 (Artrocentrum) nebo 800 662 662 (Urogyn).

Přijetí elektronické objednávky Vám potvrdíme informativním mailem na Vámi zadanou mailovou adresu.

Objednávku můžete případně stornovat emailem nebo telefonicky do 2 hodin od jejího odeslání. Po této době bude Vaše objednávka již připravována pro expedici.

Uvedené ceny jsou konečné včetně DPH.

Dodací podmínky

Zboží Vám bude doručeno Českou poštou. V případě objednání zásilky v hodnotě 1000 Kč a více bude poštovné a balné pro Vás ZDARMA, v ostatních případech činí tento poplatek 99 Kč. Tyto podmínky platí pro dopravu v rámci České republiky.

Pokud Vás Česká pošta nezastihne na Vámi uvedené adrese, zásilka bude uložena na poště, kde si ji můžete vyzvednout do 7 dnů. Zároveň Vám bude zanechána zpráva. Doporučujeme Vám zvážit možnost nechat si poslat zásilku do zaměstnání, kde jste během dne k zastižení.

Platba za zboží

Zboží zasíláme na dobírku. Platíte tedy až při jeho převzetí.

Reklamace a záruka zboží

Naším hlavním cílem je spokojený zákazník. Proto máme maximální snahu pomoci Vám, zejména pokud se vyskytne nějaký problém nebo závada. Pokud chcete zboží vrátit, dodržte prosím následující postup, který je v souladu s příslušnými ustanoveními zákonů ČR:

  • Chcete-li vrátit zásilku, která je úplná a nepoškozená, můžete tak učinit bez udání důvodu do 14 dnů po obdržení Vašeho nákupu. Zboží, prosím, vraťte i s fakturou, která bude stornována. Peníze za vrácené zboží Vám budou poslány obratem po vyřízení reklamace, nejpozději však do 14 dnů.
  • Reklamované zboží je možné doručit balíkem České pošty.
  • Pokud spotřebitel u dodaného výrobku poruší originální obal, není možné takové zboží dodavateli vrátit – dodavatel z hygienických a bezpečnostních důvodů pohlíží na zboží s porušeným originálním obalem jako na zboží dále nepoužitelné.
  • Doporučujeme vždy si zásilku prohlédnout před dopravcem a v případě poškození obalu zásilky ihned s dopravcem sepište protokol o poškození a zásilku nepřebírejte.
  • Záruční doba je dle expirace vyznačené na obale, nejdéle však 2 roky.
  • V případě oprávněné reklamace má zákazník právo na náhradu poštovného.
  • Reklamace uplatňujte na e-mailové adrese reklamace@artrocentrum.cz nebo reklamace@urogyn.cz případně na tel.: 800 111 360 (Artrocentrum) nebo 800 662 662 (Urogyn).

Pokud Vaše reklamace nebude vyřízena k Vaší spokojenosti, kontaktujte prosím přímo jednatele společnosti MUDr. Jiřího Musila jiri.musil@pragomed.cz nebo na tel.: 606 612 106.

Ochrana osobních údajů

Informace o zákaznících jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. a Nařízení EU 2016/679 ze dne 27.4.2016 (GDPR) a ve znění pozdějších dodatků a předpisů. Provozovatel prohlašuje všechny osobní informace předané kupujícím za důvěrné a slouží k naplnění smlouvy mezi prodávajícím a kupujícím. Výjimkou jsou informace potřebné pro přepravu zboží (jméno, příjmení, adresa). Vyplněním objednávky v rámci artrocentrum.cz dochází ke shromažďování a archivování osobních údajů o kupujícím a o jeho nákupech. Osobní údaje budou na základě Vaší žádosti vymazány.

Objednáním zboží zákazníkem vzniká společnosti Pragomed s.r.o. oprávněný zájem k zasílání obchodních sdělení v rámci Artrocentrum, Urogyn nebo Dr.Mark. V případě, že s tímto nesouhlasíte, informujte nás prosím na mailové adrese: info@pragomed.cz.

Více informací o našich Zásadách o ochraně osobních údajů zde.

Kategorie

Najdete nás i na MALL.CZNajdete nás i na MALL.CZ
Copyright © 2012 PRAGOMED, s.r.o., všechna práva vyhrazena.

Pro zlepšení kvality webu používáme soubory cookies. Více informací zde. Rozumím